Trénujte mozek s Lumosity. Konečně i na Androidu!

Trénujte mozek s Lumosity. Konečně i na Androidu!

Včera

O aplikacích na trénování mozku jsme se bavili v 18. Applikacích. Mezi nimi pak nemohla chybět Lumosity, jedna z Mikolášových nejoblíbenějších a nejdéle testovaných aplikací. Dlouho si jí užívali pouze majitelé zařízení s iOS, ale nyní je Lumosity k dispozici i na Android!

Na 18. Applikace se můžete podívat zde!

Lumosity vznikla za asistence neuro odborníků a vy můžete s klidem vyzkoušet verzi zdarma. Namísto plného testu si sice potrénujete jen v jedné ze tří kategorií, ale nudit se nebudete, her je dost! Verze zdarma by nám asi stačila, i tak to je záležitost leckdy nejméně na 10 minut.

Pokud si ale připlatíte pár stovek měsíčně nebo jednorázově zhruba 1000 Kč na rok, dostanete možnost udělat si vlastní tréninkový plán či zkontrolujete své výsledky se zbytkem světa. Zaplacením členství také získáte přístup do webové verze, kde je několik parádních testů, které v aplikaci bohužel nenajdete.

Lumosity stahujte zde!

Čtěte také

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Různé Včera

Používaly je miliony lidí, přesto zmizely z internetu. Řeč je o mrtvých aplikacích a internetových službách. Právě těmto...

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Hra Včera

Builder se na to vykašlal. Podpůrná jednotka z Clash of Clans už měla dost toho, že mu všechny jeho stavby neustále ničí a rozhodl se,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail