Android RoadShow dorazí do Prahy. Na místě budeme i my!

Android RoadShow dorazí do Prahy. Na místě budeme i my!

17. 6. 2014

Co všechno uvidíte v sobotu na RoadShow.

V sobotu 21. června zavítá Android RoadShow 2014 do Prahy. Sraz nadšenců moderních a mobilních technologií proběhne v Kongresovém centru u Hájků (kousek od stanice metra C Florenc). Od samotného rána pak pro zájemce probíhá série přednášek, během celého dne je pak k dispozici řada zajímavých atrakcí.

Můžete se podívat do Chytrého hodinářství na sbírku chytrých hodinek dostupných na našem trhu, do SmartHome, jak funguje chytrá domácnost, případně nechybí ani GameHall s mobilními hrami. Pro návštěvníky je připravena ještě tombola, soutěž, Miss RoadShow a na akci v Praze také proběhne oficiální představení nového mobilního telefonu LG G3.

Čtěte více: Jak probíhala RoadShow v Ostravě?

Na místě pak nebudou chybět ani Applikace. Jejich tým bude na akci rozdávat nová čísla papírového magazínu a také tam natočí vstupy do jednoho z dalších dílů. Pokud se tedy chcete vidět na Prima COOL, připravte si odpověď na otázku: „Jaká je vaše nejoblíbenější aplikace?“. Na Android RoadShow 2014 budeme totiž sbírat tipy, které pak odvysíláme v televizi.

Archív televizního pořadu Applikace najdete zde. Elektronickou verzi magazínu Applikace pak stahujte zase tady. Více podrobností o akci najdete na www.androidroadshow.cz! Těšíme se na vás v sobotu 21. června!

Čtěte také

5 důvodů, proč budete Huawei Mate 10 Pro-klínat

5 důvodů, proč budete Huawei Mate 10 Pro-klínat

Vychytávka Včera

Na podzim dorazil do prodeje nový flagship mobil od čínského Huawei. Na telefon se na internetu strhla samá chvála, nicméně je důležité...

Podíl mobilů s nejnovějším Androidem roste, nejrozšířenější je stále verze z roku 2015

Podíl mobilů s nejnovějším Androidem roste, nejrozšířenější je stále verze z roku 2015

Různé 12. 12. 2017

Google aktualizoval statistiky distribuce systému Android. Data vycházejí z návštěv obchodu Google Play za posledních sedm dní. Na...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail