Android RoadShow dorazí do Prahy. Na místě budeme i my!

Android RoadShow dorazí do Prahy. Na místě budeme i my!

15. 8. 2017

Co všechno uvidíte v sobotu na RoadShow.

V sobotu 21. června zavítá Android RoadShow 2014 do Prahy. Sraz nadšenců moderních a mobilních technologií proběhne v Kongresovém centru u Hájků (kousek od stanice metra C Florenc). Od samotného rána pak pro zájemce probíhá série přednášek, během celého dne je pak k dispozici řada zajímavých atrakcí.

Můžete se podívat do Chytrého hodinářství na sbírku chytrých hodinek dostupných na našem trhu, do SmartHome, jak funguje chytrá domácnost, případně nechybí ani GameHall s mobilními hrami. Pro návštěvníky je připravena ještě tombola, soutěž, Miss RoadShow a na akci v Praze také proběhne oficiální představení nového mobilního telefonu LG G3.

Čtěte více: Jak probíhala RoadShow v Ostravě?

Na místě pak nebudou chybět ani Applikace. Jejich tým bude na akci rozdávat nová čísla papírového magazínu a také tam natočí vstupy do jednoho z dalších dílů. Pokud se tedy chcete vidět na Prima COOL, připravte si odpověď na otázku: „Jaká je vaše nejoblíbenější aplikace?“. Na Android RoadShow 2014 budeme totiž sbírat tipy, které pak odvysíláme v televizi.

Archív televizního pořadu Applikace najdete zde. Elektronickou verzi magazínu Applikace pak stahujte zase tady. Více podrobností o akci najdete na www.androidroadshow.cz! Těšíme se na vás v sobotu 21. června!

Čtěte také

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Hra 17. 8. 2017

Black Desert Online patří k nejkomplexnějším online hrám, které si dnes na počítači můžete zahrát. Jen samotný editor avatara je...

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Hra 15. 8. 2017

Diskuzní fóra herního serveru TouchArcade zaměřeného na mobilní hry představují pro nezávislé vývojáře skvělou příležitost, jak dát...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail