Android RoadShow dorazí do Prahy. Na místě budeme i my!

Android RoadShow dorazí do Prahy. Na místě budeme i my!

17. 6. 2014

Co všechno uvidíte v sobotu na RoadShow.

V sobotu 21. června zavítá Android RoadShow 2014 do Prahy. Sraz nadšenců moderních a mobilních technologií proběhne v Kongresovém centru u Hájků (kousek od stanice metra C Florenc). Od samotného rána pak pro zájemce probíhá série přednášek, během celého dne je pak k dispozici řada zajímavých atrakcí.

Můžete se podívat do Chytrého hodinářství na sbírku chytrých hodinek dostupných na našem trhu, do SmartHome, jak funguje chytrá domácnost, případně nechybí ani GameHall s mobilními hrami. Pro návštěvníky je připravena ještě tombola, soutěž, Miss RoadShow a na akci v Praze také proběhne oficiální představení nového mobilního telefonu LG G3.

Čtěte více: Jak probíhala RoadShow v Ostravě?

Na místě pak nebudou chybět ani Applikace. Jejich tým bude na akci rozdávat nová čísla papírového magazínu a také tam natočí vstupy do jednoho z dalších dílů. Pokud se tedy chcete vidět na Prima COOL, připravte si odpověď na otázku: „Jaká je vaše nejoblíbenější aplikace?“. Na Android RoadShow 2014 budeme totiž sbírat tipy, které pak odvysíláme v televizi.

Archív televizního pořadu Applikace najdete zde. Elektronickou verzi magazínu Applikace pak stahujte zase tady. Více podrobností o akci najdete na www.androidroadshow.cz! Těšíme se na vás v sobotu 21. června!

Čtěte také

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Hra Včera

Vždycky když už nás zombie hry začnou nudit, vstane z hrobu nějaký čerstvý umrlec, kousne nás do krku a znovu nakazí láskou...

Google Photos najdou fotky vašeho psa nebo kočky podle jména

Google Photos najdou fotky vašeho psa nebo kočky podle jména

Aplikace Včera

Chytrý asistent uvnitř aplikace Fotky Google se naučil nový trik. Vyhledávání „psa“ nebo „kočky“ na fotkách už umí...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail