​Autor hry z filmu Ona pracuje na skutečném titulu

​Autor hry z filmu Ona pracuje na skutečném titulu

Včera

Viděli jste film Ona? Herec Joaqin Phoenix se tam zamiloval do operačního systému ve svém mobilu. Samozřejmě v budoucnosti. A navíc s hlasem Scarlett Johansson, takže se to dá pochopit. Každopádně o budoucnosti hlasových asistentek nebo možnosti zamilovat se do Siri nebo Cortany dneska psát nebudeme.

Jde nám o hru, která se ve filmu vyskytuje – akční adventuru s neuvěřitelně sprostým mimozemšťanem. Ačkoliv nešlo o skutečnou hru, kterou byste si mohli někde koupit, její autor David O’Reilly teď pracuje na titulu, který doopravdy budete moci hrát. A je možná ještě divnější. To ale neznamená, že bude hloupý.

Hra ponese název Mountain a ukáže vám, jaké je to být horou. Budete se majestátně tyčit do výšky, odolávat počasí i času. A do toho bude hrát zajímavá hudba. Jsme tedy velmi zvědaví, jaký audiovizuální zážitek na nás čeká. Hříčka by se měla objevit v App Store za pár týdnů a vyjde nás na jeden dolar.

Zdroj: Engadget

Čtěte také

K čemu potřebuje fidget spinner Bluetooth?

K čemu potřebuje fidget spinner Bluetooth?

Vychytávka Před 17 hodinami

Dobrá otázka! Už jsme tu měli jeden chytrý fidget spinner, který využívá Bluetooth a mobilní aplikace k zaznamenávání triků....

Metal Gear Solid 2 na Google Play? Většina lidí si hru nestáhne

Metal Gear Solid 2 na Google Play? Většina lidí si hru nestáhne

Hra Včera

Geniální stealth akce Hideo Kodžimi se celkem nečekaně objevila v nabídce Obchodu Play. Nejde o žádnou doprovodnou aplikaci nebo fake,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail