Unstuck vám řekne, když jste na tom jako Mickey Rourke

Unstuck vám řekne, když jste na tom jako Mickey Rourke

14. 6. 2014

Do sobotního dílu Applikací jsme si pozvali lektorku Petru Bakajsovou. S ní jsme řešili nejen problematiku aplikací vhodných pro výuku jazyků, ale padla i zmínka o aplikaci Unstuck. Ta právě patří mezi oblíbené aplikace našeho hosta. O co tedy jde?

Pokud umíte dobře anglicky, může být aplikace Unstuck zajímavým pomocníkem. Zaměřuje se totiž na vaše problémy, ať jsou jakékoliv povahy. Prostě projdete poměrně komplexním dotazníkem a aplikace vám poradí, co máte dělat.

Dotazník přitom není nijak složitý, slovem komplexní spíš myslíme sadu otázek a možností odpovědí - neměl by tak být problém najít to, co trápí zrovna vás. Navíc, Unstuck vaše trápení přirovná i k problému nějaké známé osobnosti. Vždycky potěší, že v tom nejste sami.

Unstuck je k dispozici zdarma na iPad, ale vy ostatní můžete zkusit webové stránky, které fungují velmi podobně - www.unstuck.com.

Čtěte také

Google spustil slevy na hry. Ušetříte až 80 %!

Google spustil slevy na hry. Ušetříte až 80 %!

Různé Před 8 hodinami

V některých obchodech ještě neskončil Black Friday (i když už je středa) a někde už odstartovala akce Cyber Week, v rámci které...

QR kódy přinesly revoluci do mobilního bankovnictví

QR kódy přinesly revoluci do mobilního bankovnictví

Různé Včera

Pamatujete, když jste místo papírových složenek začali řešit platby pomocí internetového bankovnictví? Nebo už je to tak dávno, že jste...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail