Navigace Hudway promítá trasu přímo na přední sklo

Navigace Hudway promítá trasu přímo na přední sklo

12. 6. 2014

Aplikace Hudway není první navigace, která promítá obraz z chytrého telefonu na předního sklo auta. Podobně funguje i třeba populární Sygic. Rozdíl je ale v tom, co Hudway promítá – před sebou totiž vidíte nejen informace o jízdě, ale i profil cesty a blížících se zatáček. Aplikace dokonce zatáčku zvýrazní červeně, pokud do ní jedete příliš rychle.

Celé to funguje prostě. Telefon umístíte před sebe na palubní desku a v předním skle necháte odrážet jeho displej. Hned vidíte kolik metrů zbývá do následující odbočky, jaký má zatáčka profil, případně jak rychle právě jedete. Navíc, jednotlivé trasy si můžete uložit pro případ, že pojedete bez datového připojení. Aplikace si je zapamatujete a dostanete se k nim přímo z menu.

Nicméně poměrně velkou nevýhodou je, že za slunečného počasí jsou informace v podstatě neviditelné. V noci ale všechno funguje výborně. Základní verze aplikace Hudway je zdarma, za další možnosti zobrazení trasy si již musíte připlatit. Abyste ale nekupovali zajíce v pytli, jednotlivá vylepšení můžete na pět minut vyzkoušet.

Aplikaci Hudway BETA stahujte zde!

Čtěte také

Místo pravítka mobil! Jak přesné je měření na bázi rozšířené reality?

Místo pravítka mobil! Jak přesné je měření na bázi rozšířené reality?

Aplikace Před 9 hodinami

Nová verze iOS je tady a s ní i ARKit, tedy technologie zobrazování virtuálních objektů v reálném prostředí. Zatím jsme viděli...

Gmail přinesl jedno drobné, ale velmi praktické vylepšení

Gmail přinesl jedno drobné, ale velmi praktické vylepšení

Aplikace Včera

Nejpoužívanější e-mail na světě je pravidelně aktualizován a vylepšován o nové funkce. Pravidelný uživatel je často ani nepostřehne....

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail