Looksery zkrášlí váš obličej, případně z vás udělá mrtvolu

Looksery zkrášlí váš obličej, případně z vás udělá mrtvolu

10. 6. 2014

Aplikace Looksery dokáže v reálném čase vylepšit váš vzhled nebo vás promění v zombie. V základu se jedná o komunikační aplikaci, skrze kterou můžete provádět videohovory, nicméně od všech podobných služeb se Looksery liší tím, že váš obličej dokáže změnit.
 
Looksery tak řeší problém s videohovory, kdy byste radši svůj obličej neukazovali. Je to ideální řešení, pokud jste zrovna po flámu a musíte mít videokonferenci s obchodními partnery. Aplikace totiž dokáže vylepšit vaší vizáž, případně vás promění v zombie, ducha nebo udělá rentgenový snímek vaší lebky. A pokud autorům přispějete částkou 1500 dolarů, udělají filtr přesně podle vašich přání.

Jak jsme již naznačili, vývojáři aplikace hledají podporu u široké veřejnosti. Přes webové stránky Kickstarter.com chtějí vybrat 30 tisíc dolarů, přičemž za první týden jsou na 12 tisících. Aplikace jako taková se tam prodává za pět dolarů. Looksery však není jen o videochatu, ale snaží se povozit i na aktuálním trendu selfies. Pokud chcete na fotkách vypadat lépe (nebo naopak ještě hůře – jako mrtvola), můžete aplikaci podpořit zde.

Pokud všechno klapne, aplikace bude k dispozici během července pro iOS a na podzim pro Android.

 

Čtěte také

Nábor pilotů dronů proběhne ve videohře. Hraje se o 1,6 milionu!

Nábor pilotů dronů proběhne ve videohře. Hraje se o 1,6 milionu!

Různé 15. 11. 2017

Pokud sledujete pravidelně Applikace, určitě vám neunikl díl věnovaný závodním dronům. Aleš s Veronikou se zúčastnili českých...

Aplikační skener od Adobe dokáže rozpoznat text na fotkách

Aplikační skener od Adobe dokáže rozpoznat text na fotkách

Aplikace 14. 11. 2017

O aplikačním skeneru od Adobe už jsme psali. Zaujal nás především funkcí rozpoznání textu v naskenovaných obrázcích a dokumentech,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail