Chytrá cigareta Smokio vám řekne, kolik roků života jste získali

Chytrá cigareta Smokio vám řekne, kolik roků života jste získali

11. 6. 2014

Pokud čtete Applikace.cz pravidelně, tak už asi tušíte, co můžete čekat. Chytrá elektronická cigareta Smokio se totiž spojí s vaším mobilem a díky speciální aplikaci vám poskytne různé důležité informace. Včetně toho, kolik roků života jste kouřením Smokia získali.

Čtěte: S chytrým zapalovačem přestanete kouřit

Autoři Smokia totiž slibují, že jde o první zdravou elektronickou cigaretu. Ačkoliv o tomhle mohou někteří z vás polemizovat, faktem je, že by tato elektronická cigareta měla nabídnout snadnější cestu, jak s kouřením skončit úplně.

Elektronická cigareta totiž sleduje, jak kouříte a to nemusíte mít po ruce mobilní telefon. Když však spárujete Smokio se svým telefonem, ve stejnojmenné aplikaci budete mít k dispozici celou řadu zajímavých statistik.Kromě počítadla, jak dlouho již nekouříte (skutečné cigarety), jde třeba o to, kolik roků života jste získali, případně kolik peněz jste již ušetřili. Smokio také sleduje to, kolik nikotinu máte právě v krvi a můžete si nastavit dávku, jakou dostanete na jedno potáhnutí.
 
Smokio je tak zajímavou alternativou k chytrému zapalovači Quitbit, o kterém jsme psali dříve. Samotná elektronická cigareta vás vyjde na 60 dolarů, mobilní aplikace je pak k dispozici zdarma pro zařízení se systémy Android a iOS.
 
Ačkoliv vědci stále zvažují dopady elektronických cigaret na lidský organizmus, server Techcrunch upozorňuje na výsledky z magazínu Addiction (Závislost), jenž v jedné studii tvrdí, že 20 procentům kuřákům pomohla e-cigareta kouřit úplně.

Zdroj: Techcrunch, Smokio

Čtěte také

Velký test bezdrátových sluchátek v dnešních Applikacích. Dívejte se v 10:25!

Velký test bezdrátových sluchátek v dnešních Applikacích. Dívejte se v 10:25!

Různé Před 8 hodinami

Další a další mobily opouštějí tradiční jack, a proto jsme si řekli, že je nejvyšší čas otestovat bezdrátová sluchátka. Na trhu jsou...

Nábor pilotů dronů proběhne ve videohře. Hraje se o 1,6 milionu!

Nábor pilotů dronů proběhne ve videohře. Hraje se o 1,6 milionu!

Různé 15. 11. 2017

Pokud sledujete pravidelně Applikace, určitě vám neunikl díl věnovaný závodním dronům. Aleš s Veronikou se zúčastnili českých...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail