Úvod Novinky Našim pro radost je aplikace plná slev a výhod

Našim pro radost je aplikace plná slev a výhod

Našim pro radost je aplikace plná slev a výhod
Hoši do toho! A holky taky! T-Mobile připravil novou aplikaci Našim pro radost. Na první poslech to zní jako opožděná podpora českému hokejovému nároďáku, nicméně jde o něco lepšího. A aktuálnějšího. Jedná se totiž o program výhod pro všechny zákazníky s hlasovými službami T-Mobile. Pokud máte u T-Mobile tarif nebo předplacenou kartu, můžete využít aktuálních slev u partnerů programu.

Dostanete tak zdarma lístky do kina, slevu na letenky, kosmetiku, elektroniku, nebo můžete získat levněji značkové oblečení. Přehled aktuálních nabídek i čas jejich platnosti najdete v nové aplikaci. Slevy, které vás zaujmou, si můžete okamžitě aktivovat, případně si je uložíte do svého vlastního seznamu „Oblíbené výhody“.

Jednotlivé nabídky je možné sdílet s přáteli na sociálních sítích. Vše funguje nanejvýš jednoduše. Vyberete si nabídku, která vás zaujala, podíváte se na podmínky a kliknete na tlačítko „Získat“. Tím se vám vygeneruje speciální kód na slevu, který pak ukážete v daném obchodě anebo jej zadáte při nákupu na e-shopu. Všechny již vygenerované kódy najdete přímo v menu pod možností „Získané kódy“. Tak co, máme radost? Máme radost!

Všechny aktuální nabídky programu Našim pro radost najdete i na internetových stránkách www.nasimproradost.cz.

Aplikaci Našim pro radost stahujte zde!
Čtěte také:

Komentáře