Našim pro radost je aplikace plná slev a výhod

Našim pro radost je aplikace plná slev a výhod

15. 8. 2017

Hoši do toho! A holky taky! T-Mobile připravil novou aplikaci Našim pro radost. Na první poslech to zní jako opožděná podpora českému hokejovému nároďáku, nicméně jde o něco lepšího. A aktuálnějšího. Jedná se totiž o program výhod pro všechny zákazníky s hlasovými službami T-Mobile. Pokud máte u T-Mobile tarif nebo předplacenou kartu, můžete využít aktuálních slev u partnerů programu.

Dostanete tak zdarma lístky do kina, slevu na letenky, kosmetiku, elektroniku, nebo můžete získat levněji značkové oblečení. Přehled aktuálních nabídek i čas jejich platnosti najdete v nové aplikaci. Slevy, které vás zaujmou, si můžete okamžitě aktivovat, případně si je uložíte do svého vlastního seznamu „Oblíbené výhody“.

Jednotlivé nabídky je možné sdílet s přáteli na sociálních sítích. Vše funguje nanejvýš jednoduše. Vyberete si nabídku, která vás zaujala, podíváte se na podmínky a kliknete na tlačítko „Získat“. Tím se vám vygeneruje speciální kód na slevu, který pak ukážete v daném obchodě anebo jej zadáte při nákupu na e-shopu. Všechny již vygenerované kódy najdete přímo v menu pod možností „Získané kódy“. Tak co, máme radost? Máme radost!

Všechny aktuální nabídky programu Našim pro radost najdete i na internetových stránkách www.nasimproradost.cz.

Aplikaci Našim pro radost stahujte zde!

Čtěte také

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Hra Včera

Black Desert Online patří k nejkomplexnějším online hrám, které si dnes na počítači můžete zahrát. Jen samotný editor avatara je...

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Hra 15. 8. 2017

Diskuzní fóra herního serveru TouchArcade zaměřeného na mobilní hry představují pro nezávislé vývojáře skvělou příležitost, jak dát...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail