8tracks, Spotify a další appky z 2. dílu

8tracks, Spotify a další appky z 2. dílu

13. 1. 2014

Kromě aplikací, kterým se v druhém dílu pořadu Applikace věnujeme podrobněji, zazní  v televizi jména několika appek, které zmíníme jako alternativu nebo je poradíte vy přímo na ulici. V seznamu níže tak najdete podrobnější popis aplikací, které jsme v pořadu nakousli, a to včetně odkazů ke stažení!

SoundHound - Ekvivalent aplikace Shazam, na kterou jsme se podívali v pořadu. SoundHound také pozná písničku, která právě hraje v rádiu nebo televizi a prozradí vám interpreta i název skladby.

8tracks Radio - Internetové rádio s krátkými hudebními mixy podle různých žánrů. Ideální aplikace pro objevování nové hudby nebo když už máte tu svojí prostě oposlouchanou.

Google Play Music - Hudební streaming od Googlu, který umožní za drobný měsíční poplatek v rámci služby Naplno přehrát všechny z cca 20 milionů skladeb i možnost stahovat je na disk nebo do telefonu.

Spotify - Hudební streaming ze Švédska a momentálně asi nejpopulárnější služba tohoto typu vůbec. Hlavně díky možnosti poslouchat hudbu zdarma, ale s občasnými reklamami. Pořád ale dáváme přednost Deezeru.

FLINQ - To-do aplikace, díky níž můžete jednoduše zadávat tipy a úkoly nejen sobě, ale i svým přátelům. Společně pak můžete soupeřit o to, kdo má víc bodů a cennější úkoly.

Jízdní řády - Aplikace s jizdními řády jakékoliv dopravy po ČR. Najdete tam příjezdy i odjezdy městské hromadné dopravy, stejně jako vlaků i autobusů. Do města bez ní rozhodně nevyrazíme, na cesty už vůbec ne.
 
Foursquare - Sledujte pohyby přátel po městě, podniky, do kterých chodí, případně objevujte zcela nová místa. Za každou návštěvu jste odměněni body a můžete soupeřit se svými přáteli.
 
9GAG - Denní příděl humoru. Díky aplikaci 9GAG budete mít neustále přehled o těch nejnovějších internetových vtipech, virálních videích a samozřejmě i roztomilých kočičkách.

PokerList - Přehledně uspořádaný seznam pokerových turnajů nejen v ČR, ale i na Slovensku a v Rakousku. Ať už hrajete poker živě či online, je to asi váš nejlepší pomocník. Hned po pivu a energetických nápojích.

Nenacházíte tady appku, o které se v pořadu mluvilo? Další aplikace najdete v našem katalogu!

Čtěte také

Shadowgun Legends je na Google Play. Zahrát si budete moci až příští měsíc

Shadowgun Legends je na Google Play. Zahrát si budete moci až příští měsíc

Hra Před 2 hodinami

Není sporu o tom, že Shadowgun Legends patří k aktuálně nejočekávanějším mobilním hrám, a to nejen v domácím Česku. Dlouhé...

Pára nad čajem, ohňostroj na obloze…. Vimage rozhýbe vaše fotky stylovými efekty

Pára nad čajem, ohňostroj na obloze…. Vimage rozhýbe vaše fotky stylovými efekty

Aplikace Před 3 hodinami

Co jsou to cinemagrafy, to už jsme si definovali při seznámení s aplikací Loopsie. Nepamatujete? Dalo by se říct, že je to něco mezi...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail