8tracks, Spotify a další appky z 2. dílu

8tracks, Spotify a další appky z 2. dílu

13. 1. 2014

Kromě aplikací, kterým se v druhém dílu pořadu Applikace věnujeme podrobněji, zazní  v televizi jména několika appek, které zmíníme jako alternativu nebo je poradíte vy přímo na ulici. V seznamu níže tak najdete podrobnější popis aplikací, které jsme v pořadu nakousli, a to včetně odkazů ke stažení!

SoundHound - Ekvivalent aplikace Shazam, na kterou jsme se podívali v pořadu. SoundHound také pozná písničku, která právě hraje v rádiu nebo televizi a prozradí vám interpreta i název skladby.

8tracks Radio - Internetové rádio s krátkými hudebními mixy podle různých žánrů. Ideální aplikace pro objevování nové hudby nebo když už máte tu svojí prostě oposlouchanou.

Google Play Music - Hudební streaming od Googlu, který umožní za drobný měsíční poplatek v rámci služby Naplno přehrát všechny z cca 20 milionů skladeb i možnost stahovat je na disk nebo do telefonu.

Spotify - Hudební streaming ze Švédska a momentálně asi nejpopulárnější služba tohoto typu vůbec. Hlavně díky možnosti poslouchat hudbu zdarma, ale s občasnými reklamami. Pořád ale dáváme přednost Deezeru.

FLINQ - To-do aplikace, díky níž můžete jednoduše zadávat tipy a úkoly nejen sobě, ale i svým přátelům. Společně pak můžete soupeřit o to, kdo má víc bodů a cennější úkoly.

Jízdní řády - Aplikace s jizdními řády jakékoliv dopravy po ČR. Najdete tam příjezdy i odjezdy městské hromadné dopravy, stejně jako vlaků i autobusů. Do města bez ní rozhodně nevyrazíme, na cesty už vůbec ne.
 
Foursquare - Sledujte pohyby přátel po městě, podniky, do kterých chodí, případně objevujte zcela nová místa. Za každou návštěvu jste odměněni body a můžete soupeřit se svými přáteli.
 
9GAG - Denní příděl humoru. Díky aplikaci 9GAG budete mít neustále přehled o těch nejnovějších internetových vtipech, virálních videích a samozřejmě i roztomilých kočičkách.

PokerList - Přehledně uspořádaný seznam pokerových turnajů nejen v ČR, ale i na Slovensku a v Rakousku. Ať už hrajete poker živě či online, je to asi váš nejlepší pomocník. Hned po pivu a energetických nápojích.

Nenacházíte tady appku, o které se v pořadu mluvilo? Další aplikace najdete v našem katalogu!

Čtěte také

Místo pravítka mobil! Jak přesné je měření na bázi rozšířené reality?

Místo pravítka mobil! Jak přesné je měření na bázi rozšířené reality?

Aplikace Před 6 hodinami

Nová verze iOS je tady a s ní i ARKit, tedy technologie zobrazování virtuálních objektů v reálném prostředí. Zatím jsme viděli...

Gmail přinesl jedno drobné, ale velmi praktické vylepšení

Gmail přinesl jedno drobné, ale velmi praktické vylepšení

Aplikace Včera

Nejpoužívanější e-mail na světě je pravidelně aktualizován a vylepšován o nové funkce. Pravidelný uživatel je často ani nepostřehne....

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail