Hříčka Temple Run má miliardu stažení

Hříčka Temple Run má miliardu stažení

15. 8. 2017

Vývojáři z Imangi Studios se mohou pochlubit zajímavým milníkem – jejich hříčka Temple Run má za tři roky od svého vydání miliardu stažení. Tohle číslo přitom překonala, resp. přeletěla jenom jedna mobilní hra a to velepopulární Angry Birds.

Temple Run je konceptem velmi jednoduchý, což je i důvodem, proč je na mobilech tak populární. Běžíte automaticky dopředu, přičemž pohyby do stran či skákáním musíte překonávat překážky. Navíc, během cesty musíte sbírat body.

Stylem pak Temple Run evokuje dobrodružství Indiana Jonese z Dobyvatelů ztracené archy, kdy známý archeolog musí prchat před valícím se balvanem. Tady však balvan nahrazují rozzuřené opice.

Společně s tiskovou zprávou o svém úspěchu vypustili Imangi Studios i zajímavé statistiky. Například lidé ve hře již naběhali 50 trilionů metrů, případně v ní strávili přes 216 tisíc let!

Pokud Temple Run ještě nemáte, můžete to napravit. Hra je k dispozici na platformy Android, iOS i Windows Phone.

Temple Run si stáhněte zde!

Čtěte také

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Hra 17. 8. 2017

Black Desert Online patří k nejkomplexnějším online hrám, které si dnes na počítači můžete zahrát. Jen samotný editor avatara je...

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Hra 15. 8. 2017

Diskuzní fóra herního serveru TouchArcade zaměřeného na mobilní hry představují pro nezávislé vývojáře skvělou příležitost, jak dát...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail