AppParade 15 vyhrála aplikace uLékaře.cz

AppParade 15 vyhrála aplikace uLékaře.cz

27. 5. 2014

Jak jsme slibovali, tak se stalo skutečností. Včera proběhla v pražském kině Oko akce zvaná AppParade. Jedná se o sraz fanoušků a vývojářů mobilních aplikací a my jsme tam rozhodně nemohli chybět. Nejen proto, že nás výtvory české komunity zajímají, ale také jsme byli společně s T-Mobile partnery celé akce. Mikoláš tak na pódiu odprezentoval nejen přínos, jakým Applikace mohou být pro mladé mobilní vývojáře, ale jednomu šťastlivci z davu předal také hodnotnou cenu – tablet Prestigio.

Každopádně, během večera se diváci mohli podívat na dvacet prezentací různých mobilních aplikací, mezi kterými nově nechyběly ani kousky pro brýle Google Glass. Vývojáři, kteří se odvážili na pódium, pak měli pouhé tři minuty na to, aby diváky přesvědčili, že zrovna jejích výtvor je ten nejlepší. V rámci večera se tak rozdalo i několik ocenění. Ačkoliv kategorie Eso T-Mobile ještě svého výherce nezná (nicméně objeví se velmi brzy), o celkově nejlepší aplikaci patnácté AppParade je již jasno – stalo se jí uLékaře.cz.

Jedná se o mobilní aplikaci největší odborné lékařské poradny u nás. Pokud vás něco trápí nebo si něčím nejste jistí, prostě položíte dotaz jednomu z vybraných odborníků a ten vám jej v horizontu několika dní zodpoví. Zřejmě právě zájem o své zdraví (nebo během prezentace zmiňovaná největší sbírka penisů – nutno dodat, že tajná) v divácích vzbudil největší sympatie. V dalších kategoriích nejlepší aplikace podle IBM vyhrály aplikace Prague ChroniclesModré Brno. Kompletní seznam účastníků najdete zde!

Aplikaci uLékaře stahujte zde!

Zdroj: AppParade, galerie fotek

Čtěte také

Kvízová hra o peníze HQ míří na Android. Dočkáme se o Vánocích

Kvízová hra o peníze HQ míří na Android. Dočkáme se o Vánocích

Hra Před 16 hodinami

Hra HQ, kterou jsme zrecenzovali v zatím posledních Applikacích, se brzy dočká verze pro telefony s Androidem. Datum premiéry...

Jak „vytunit“ zpomalený mobil? Sledujte Aplikace v 10:15 a dozvíte se to!

Jak „vytunit“ zpomalený mobil? Sledujte Aplikace v 10:15 a dozvíte se to!

Různé Včera

Často nám píšete, jak vyřešit ten či onen problém s mobilem. Někdy vás zlobí nedostatek místa, jindy zase rychlost mobilu nebo...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail