AppParade 15 vyhrála aplikace uLékaře.cz

AppParade 15 vyhrála aplikace uLékaře.cz

Včera

Jak jsme slibovali, tak se stalo skutečností. Včera proběhla v pražském kině Oko akce zvaná AppParade. Jedná se o sraz fanoušků a vývojářů mobilních aplikací a my jsme tam rozhodně nemohli chybět. Nejen proto, že nás výtvory české komunity zajímají, ale také jsme byli společně s T-Mobile partnery celé akce. Mikoláš tak na pódiu odprezentoval nejen přínos, jakým Applikace mohou být pro mladé mobilní vývojáře, ale jednomu šťastlivci z davu předal také hodnotnou cenu – tablet Prestigio.

Každopádně, během večera se diváci mohli podívat na dvacet prezentací různých mobilních aplikací, mezi kterými nově nechyběly ani kousky pro brýle Google Glass. Vývojáři, kteří se odvážili na pódium, pak měli pouhé tři minuty na to, aby diváky přesvědčili, že zrovna jejích výtvor je ten nejlepší. V rámci večera se tak rozdalo i několik ocenění. Ačkoliv kategorie Eso T-Mobile ještě svého výherce nezná (nicméně objeví se velmi brzy), o celkově nejlepší aplikaci patnácté AppParade je již jasno – stalo se jí uLékaře.cz.

Jedná se o mobilní aplikaci největší odborné lékařské poradny u nás. Pokud vás něco trápí nebo si něčím nejste jistí, prostě položíte dotaz jednomu z vybraných odborníků a ten vám jej v horizontu několika dní zodpoví. Zřejmě právě zájem o své zdraví (nebo během prezentace zmiňovaná největší sbírka penisů – nutno dodat, že tajná) v divácích vzbudil největší sympatie. V dalších kategoriích nejlepší aplikace podle IBM vyhrály aplikace Prague ChroniclesModré Brno. Kompletní seznam účastníků najdete zde!

Aplikaci uLékaře stahujte zde!

Zdroj: AppParade, galerie fotek

Čtěte také

K čemu potřebuje fidget spinner Bluetooth?

K čemu potřebuje fidget spinner Bluetooth?

Vychytávka Před 13 hodinami

Dobrá otázka! Už jsme tu měli jeden chytrý fidget spinner, který využívá Bluetooth a mobilní aplikace k zaznamenávání triků....

Metal Gear Solid 2 na Google Play? Většina lidí si hru nestáhne

Metal Gear Solid 2 na Google Play? Většina lidí si hru nestáhne

Hra Včera

Geniální stealth akce Hideo Kodžimi se celkem nečekaně objevila v nabídce Obchodu Play. Nejde o žádnou doprovodnou aplikaci nebo fake,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail