TOP 5 podivných apek, které stojí za vyzkoušení

TOP 5 podivných apek, které stojí za vyzkoušení

Aplikace 3. 2. 2018

Die With Me
Die With Me taková existencialistická chatovací aplikace. Spustí se totiž jen v případě, že jste nanejvýš na pěti procentech kapacity baterie. Prostě pokec pro lidi, kterým „umírá“ telefon. Existencialistický pokec. Aplikace je celá v černém a u každé zprávy se zobrazuje aktuální stav baterie.. Praktické? Moc ne, ale docela originální nápad!

Wakeout
Vstávat a cvičit, hlásal králík z klobouku Bobek. Nebo to byl ten druhý, Bob? To je jedno... Aplikace Wakeout je nejen pro králíky z klobouku, ale pro všechny, kdo po ránu bojují s ospalostí. Takže pro všechny. Je to tříminutový cvičební program navržený pro postel. Nezvedáte činky, ale polštář. Necvičíte na žíněnce, nýbrž na matraci. Svaly vám po tom asi moc nenarostou, ale probere vás to rychleji než šálek silné kávy. Jen jedna věc nám na aplikaci vadí, a to nenasytnost jejích tvůrců. Proč dneska musí být všechno na bázi předplatného? Jeden cvičební program je naštěstí zdarma.

RunPee
Divný je už ten název… RunPee. „Run“, to je jasné. Má to něco společného s běháním. A „pee“? To v angličtině znamená „čůrat“. Že by trénink čůrání za běhu? Kdepak, aplikace RunPee vám prostě řekne, kdy se můžete jít během promítání filmů vyčůrat. Doma si film můžete pauznout, ale v kině na vás nikdo čekat nebude. Proto RunPee vyznačuje ve filmech pasáže, které můžete v klidu vynechat, a tak vám nic podstatného z děje neuteče. Čůrací pauzy se ohlašují zavibrováním. Cestou si můžete dokonce přečíst o tom, co se zrovna na plátně děje. Ale jen v angličtině.

Infant Crying Translator
V tomto případě stále váháme, jestli je to blbost, nebo praktický pomocník. V popisu stojí, že aplikace překládá dětský pláč. Nahrajete zvuk a aplikace vám řekne, proč mimčo brečí. Z hladu? Z nudy? Kvůli počůrané plínce?  Testovali jsme ji… Na dětech… Hrdí na to nejsme, ale co bychom pro vás neudělali. Výsledky nás taky moc nenadchly. Malému Maxíkovi jsme kradli hračky a apka tvrdila, že brečí z hladu. Kdo ví, možná byl naštvaný i hladový zároveň. Ale možná je tu i jiný problém. Maxík je už spíše batole než mimčo a tvůrci aplikace, vědci z univerzity v Tchaj-wanu, tvrdí, že přenost lze garantovat jen u čerstvých miminek.

Cat Fishing 2
V aktuálním čísle jsme se mobilním hrám věnovali víc než dost. Můžete si počíst o herních novinkách, nejlepších virtuálních šachách a nadto je tu ještě žebříček stovky nejlepších mobilních her všech dob. Přeci jen si dovolíme ještě jeden herní tip – pro vaši kočku. Cat Fishing 2 je hra exkluzivně navržená pro kočky. Virtuální rybníček pošimrá jejich lovecké pudy a procvičí jejich reflexy. Hra dokonce sleduje skóre. Jak si stojí vaše kočka v porovnání se světem?

Čtěte také

Shadowgun Legends je na Google Play. Zahrát si budete moci až příští měsíc

Shadowgun Legends je na Google Play. Zahrát si budete moci až příští měsíc

Hra 20. 2. 2018

Není sporu o tom, že Shadowgun Legends patří k aktuálně nejočekávanějším mobilním hrám, a to nejen v domácím Česku. Dlouhé...

Pára nad čajem, ohňostroj na obloze…. Vimage rozhýbe vaše fotky stylovými efekty

Pára nad čajem, ohňostroj na obloze…. Vimage rozhýbe vaše fotky stylovými efekty

Aplikace 20. 2. 2018

Co jsou to cinemagrafy, to už jsme si definovali při seznámení s aplikací Loopsie. Nepamatujete? Dalo by se říct, že je to něco mezi...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail