Aplikace vás naučí anglicky sledováním Pulp Fiction

Aplikace vás naučí anglicky sledováním Pulp Fiction

16. 6. 2014

Ve 24. Applikacích se věnujeme učení cizích jazyků. Jedna ze služeb, na kterou se v pořadu nedostalo, ale neměla by vám uniknout,  nese jméno ArchimedesCool. Učíte se tam totiž díky sledováním filmů!

Zahraniční filmy jsou dobrým způsobem, jak se naučit cizí jazyk. Ať již jste jako malí koukali na zahraniční televize, aniž byste jim rozuměli, nebo dáváte přednost filmům s titulky, je to dobrý způsob, jak do sebe dostat nějaká ta cizí slovíčka. Na podobném principu pak funguje i česká aplikace ArchimedesCool. a vám v několika krocích odhalí, co postavy ve filmu vlastně říkají. Díky tomu se tak učíte rozumět, případně pochopit významy jednotlivých slov či vět.

ejdříve si přehrajete scénu bez titulků. Až pak se podíváte do speciálního scénáře, kde najdete rozepsané, co postavy říkají. Anglicky a vedle i s českým překladem. Momentálně nabízí služba ArchimedesCool pětici filmů, kde by si měl každý přijít na své. Milovníci filmů ocení Pulp Fiction, fanoušci akce zase Expendables 2. Dále je k dispozici romantická komedie Hope Springs, „vycucaná“ romantika Twilight a animovaná pohádka Goat Story.

Podrobnosti o aplikaci najdete na oficiálních stránkách. Samotná aplikace je k dispozici zdarma na iOS.

ArchimedesCool stahujte zde!

Čtěte také

Místo pravítka mobil! Jak přesné je měření na bázi rozšířené reality?

Místo pravítka mobil! Jak přesné je měření na bázi rozšířené reality?

Aplikace Před 9 hodinami

Nová verze iOS je tady a s ní i ARKit, tedy technologie zobrazování virtuálních objektů v reálném prostředí. Zatím jsme viděli...

Gmail přinesl jedno drobné, ale velmi praktické vylepšení

Gmail přinesl jedno drobné, ale velmi praktické vylepšení

Aplikace Včera

Nejpoužívanější e-mail na světě je pravidelně aktualizován a vylepšován o nové funkce. Pravidelný uživatel je často ani nepostřehne....

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail