​Foursquare spustil novou aplikaci Swarm

​Foursquare spustil novou aplikaci Swarm

17. 5. 2014

Aplikace Foursquare se postupem času rozdělí na dvě. Populární sledování pohybu přátel a checkování (přihlašování se) v podnicích zařídí nová aplikace Swarm, přičemž Foursquare jako takové se zaměří výhradně na vyhledávání a doporučování různých podniků. Ačkoliv nová verze Foursquare přijde během několika týdnů, nová aplikace Swarm je již k dispozici. A reakce uživatelů jsou rozpačité.

Swarm umožňuje mít přehled o tom, kde zrovna vaši přátelé jsou, případně co mají v nadcházejících hodinách či dnech v plánu. Na hlavní obrazovce tak vidíte list přátel, kteří jsou k vám nejblíže. V dalších záložkách pak najdete vzkazy, co mají v plánu. Jestli vyrazí navštívit nějaký nový podnik, půjdou na fotbal nebo do kina… Jakmile se někde vaši přátelé checknou, můžete se podívat, kde to je, nicméně pro podrobnější informace o daném místě musíte pustit Foursquare.

Uživatelé pak poměrně těžce nesou ztrátu bodování a hlavně badges – odznaků, které získávali za checkování v různých podnicích. Swarm je ke stažení zcela zdarma a to na Android a iOS.

Swarm stahujet zde!

Čtěte také

Podivnější aplikace, než jsou tyto, na storech nenajdete!

Podivnější aplikace, než jsou tyto, na storech nenajdete!

Různé Včera

Překladač dětského pláče, hra určená kočkám, ale také třeba cvičební program do postele, i takové aplikace museli Aleš...

Jedna z nejsmysluplnějších aplikací Be My Eyes je ke stažení už i na Androidu

Jedna z nejsmysluplnějších aplikací Be My Eyes je ke stažení už i na Androidu

Aplikace Včera

Be My Eyes je název jedné z nejsmysluplnějších aplikací na stórech a to přitom vypadá, že skoro nic neumí. Uvnitř najdete jen nastavení a...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail