​Foursquare spustil novou aplikaci Swarm

​Foursquare spustil novou aplikaci Swarm

Včera

Aplikace Foursquare se postupem času rozdělí na dvě. Populární sledování pohybu přátel a checkování (přihlašování se) v podnicích zařídí nová aplikace Swarm, přičemž Foursquare jako takové se zaměří výhradně na vyhledávání a doporučování různých podniků. Ačkoliv nová verze Foursquare přijde během několika týdnů, nová aplikace Swarm je již k dispozici. A reakce uživatelů jsou rozpačité.

Swarm umožňuje mít přehled o tom, kde zrovna vaši přátelé jsou, případně co mají v nadcházejících hodinách či dnech v plánu. Na hlavní obrazovce tak vidíte list přátel, kteří jsou k vám nejblíže. V dalších záložkách pak najdete vzkazy, co mají v plánu. Jestli vyrazí navštívit nějaký nový podnik, půjdou na fotbal nebo do kina… Jakmile se někde vaši přátelé checknou, můžete se podívat, kde to je, nicméně pro podrobnější informace o daném místě musíte pustit Foursquare.

Uživatelé pak poměrně těžce nesou ztrátu bodování a hlavně badges – odznaků, které získávali za checkování v různých podnicích. Swarm je ke stažení zcela zdarma a to na Android a iOS.

Swarm stahujet zde!

Čtěte také

K čemu potřebuje fidget spinner Bluetooth?

K čemu potřebuje fidget spinner Bluetooth?

Vychytávka Před 19 hodinami

Dobrá otázka! Už jsme tu měli jeden chytrý fidget spinner, který využívá Bluetooth a mobilní aplikace k zaznamenávání triků....

Metal Gear Solid 2 na Google Play? Většina lidí si hru nestáhne

Metal Gear Solid 2 na Google Play? Většina lidí si hru nestáhne

Hra Včera

Geniální stealth akce Hideo Kodžimi se celkem nečekaně objevila v nabídce Obchodu Play. Nejde o žádnou doprovodnou aplikaci nebo fake,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail