Belkin představil hrnec ovládaný mobilem

Belkin představil hrnec ovládaný mobilem

10. 1. 2014


Aplikace pomáhají snad již v každém aspektu našeho života. I pro vaření jich existuje hromada – můžete kuchtit recepty podle elektronických kuchařek, appky vám poradí, co můžete uvařit ze surovin, co máte právě v ledničce atd. Nicméně, aby se z telefonu stal samotný nástroj vaření, to tady ještě nebylo.

Společnost Belkin, která stojí za řadou mobilního i počítačového příslušenství tento týden představila chytrý hrnec na vaření. Ten budete moci ovládat přes internet a aplikaci v mobilu. Kdekoliv tak budete mít přehled, jak to zrovna vypadá s vařením vašeho obědu, případně budete moci rovnou nastavit teplotu, s jakou hrnec momentálně pracuje.

Crock-Pot WeMo pomůže těm kuchtíkům, kteří sice rádi vaří (několik hodin), ale už je tolik nebaví postávat u plotny. Na rozdíl od chytré matrace se chytrý hrnec bude prodávat za poměrně rozumnou cenu 99 dolarů a do prodeje by se měl dostat na jaře tohoto roku. Hrnečku vař se tak pomalu stává skutečností.
 

Čtěte také

IKEA má skvělou aplikaci na aranžování nábytku

IKEA má skvělou aplikaci na aranžování nábytku

Aplikace Před 2 hodinami

Nová verze iOS představila systém ARkit pro (poměrně) přesné zobrazování virtuálních objektů v prostoru a hned se vyrojila spousta...

Umělý prst vám uleví od svajpování na Tinderu

Umělý prst vám uleví od svajpování na Tinderu

Vychytávka Před 22 hodinami

Každý někoho takového známe. Kamarád nebo kamarádka s hlavou neustále zabořenou do mobilu. A svapuje, svajpuje… Seznamka Tinder...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail