Belkin představil hrnec ovládaný mobilem

Belkin představil hrnec ovládaný mobilem

10. 1. 2014


Aplikace pomáhají snad již v každém aspektu našeho života. I pro vaření jich existuje hromada – můžete kuchtit recepty podle elektronických kuchařek, appky vám poradí, co můžete uvařit ze surovin, co máte právě v ledničce atd. Nicméně, aby se z telefonu stal samotný nástroj vaření, to tady ještě nebylo.

Společnost Belkin, která stojí za řadou mobilního i počítačového příslušenství tento týden představila chytrý hrnec na vaření. Ten budete moci ovládat přes internet a aplikaci v mobilu. Kdekoliv tak budete mít přehled, jak to zrovna vypadá s vařením vašeho obědu, případně budete moci rovnou nastavit teplotu, s jakou hrnec momentálně pracuje.

Crock-Pot WeMo pomůže těm kuchtíkům, kteří sice rádi vaří (několik hodin), ale už je tolik nebaví postávat u plotny. Na rozdíl od chytré matrace se chytrý hrnec bude prodávat za poměrně rozumnou cenu 99 dolarů a do prodeje by se měl dostat na jaře tohoto roku. Hrnečku vař se tak pomalu stává skutečností.
 

Čtěte také

Nábor pilotů dronů proběhne ve videohře. Hraje se o 1,6 milionu!

Nábor pilotů dronů proběhne ve videohře. Hraje se o 1,6 milionu!

Různé 15. 11. 2017

Pokud sledujete pravidelně Applikace, určitě vám neunikl díl věnovaný závodním dronům. Aleš s Veronikou se zúčastnili českých...

Aplikační skener od Adobe dokáže rozpoznat text na fotkách

Aplikační skener od Adobe dokáže rozpoznat text na fotkách

Aplikace 14. 11. 2017

O aplikačním skeneru od Adobe už jsme psali. Zaujal nás především funkcí rozpoznání textu v naskenovaných obrázcích a dokumentech,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail