Appky z pořadu rovnou do vašeho telefonu

Appky z pořadu rovnou do vašeho telefonu

15. 8. 2017

V druhém dílu televizního pořadu Applikace přicházíme s jednou novinkou – appky, o kterých v pořadu mluvíme, si budete moci okamžitě stáhnout pomocí QR kódu a QR čtečky ve vašem mobilu. Abyste tak byli na sobotní premiéru pěkně připravení, tady máte krátké vysvětlení, co to ten QR kód je a jak jej používat.

QR kód v sobě může skrývat spoustu věcí, například zajímavé informace nebo internetové odkazy. V rámci pořadu vás tak budeme odkazovat na appky, o kterých právě mluvíme. Místo toho, abyste název aplikace přeťukávali do Googlu, prostě namíříte fotoaparát v telefonu na televizi a pomocí speciální aplikace QR kód přečtete.
 
Abyste tedy mohli tuhle vymoženost používat, musíte mít v telefonu nainstalovanou nějakou QR čtečku a přesně tu si stáhnete, když kliknete na odkazy níže.

Stahujte QR čtečku pro Android, iOS a Windows Phone

Stahujte Barcode Scanner pro Android a iOS


Čtěte také

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Hra 17. 8. 2017

Black Desert Online patří k nejkomplexnějším online hrám, které si dnes na počítači můžete zahrát. Jen samotný editor avatara je...

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Hra 15. 8. 2017

Diskuzní fóra herního serveru TouchArcade zaměřeného na mobilní hry představují pro nezávislé vývojáře skvělou příležitost, jak dát...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail