Úvod Novinky Nejchytřejší postel na světě za 160 tisíc

Nejchytřejší postel na světě za 160 tisíc

Nejchytřejší postel na světě za 160 tisíc

Žijeme v chytré době. V kapse u kalhot máme chytrý telefon, na ruce chytré hodinky a doma na zdi chytrou televizi. A nyní si můžeme koupit i chytrou postel. A on to není zase tak hloupý nápad! Musíme totiž přiznat, že jsme v redakci propadli appkám, které monitorují náš spánek. Ať již jde o chytré budíky nebo aplikace pomáhající navodit lucidní snění, spíme s telefonem strčeným pod prostěradlo. A není to úplně pohodlné.
 
Společnost Select Comfort tento týden v Las Vegas představila postel, která sama dokáže snímat průběh vašeho spaní a data sdílet do aplikace v počítači, telefonu nebo tabletu. Sama postel zjistí, jak moc se v noci převalujete, budíte, jak dobře dýcháte či jaký máte srdeční tep. Služba Sleep IQ pak na základě toho všeho vyhodnotí, jak kvalitní spánek máte, a navrhne tipy, jak jej ještě zlepšit. Kromě toho postel disponuje i speciální technologií, díky které můžete nastavit tvrdost matrace.
 
Model postele X12 bude v Americe k dispozici začátkem února a to za cenu 7999 dolarů (krásných 160 tisíc korun).Čtěte také:

Komentáře