Potřebujete se našprtat slovíčka? S aplikací Tinycards to zvládnete raz dva!

Potřebujete se našprtat slovíčka? S aplikací Tinycards to zvládnete raz dva!

Aplikace 6. 9. 2017

Začátkem školního roku má většina studentů ještě docela pohodu, ale to nepotrvá dlouho. Za chvíli to začne: zkoušení, testy, písemky… Jako na zavolanou vyšla aplikace Tinycards, která vám pomůže s učením. Cizích slovíček, států světa, částí lidského těla nebo jiného z mnoha témat.

Jde o klasické kartičky, které se používají k memorování slov či obrázků. Na jedné straně karty je obrázek nebo slovíčko, na druhé straně je pak popis nebo v případě cizích slovíček překlad. Nejprve si karty prohlédnete z obou stran a posléze vás aplikace otestuje. Musíte buď napsat, co je na kartičce nebo vybrat z několika karet tu pravou podle popisu a tak podobně.
Podobných aplikací je spousta, ale Tinycards vynikají svým vizuálním zpracováním a v rámci možností různorodým terasováním znalostí. Zapomenout nesmíme ani mimořádně bohatou nabídku karetních balíčků. Témata se počítají doslova na desítky tisíc.

Verze pro iPhone je venku už několik měsíců, ale teprve teď si konečně mohou Tinycards stahovat i uživatelé Androidů.

Tinycards si můžete stáhnout zde.

Čtěte také

IKEA má skvělou aplikaci na aranžování nábytku

IKEA má skvělou aplikaci na aranžování nábytku

Aplikace Před 8 hodinami

Nová verze iOS představila systém ARkit pro (poměrně) přesné zobrazování virtuálních objektů v prostoru a hned se vyrojila spousta...

Umělý prst vám uleví od svajpování na Tinderu

Umělý prst vám uleví od svajpování na Tinderu

Vychytávka Včera

Každý někoho takového známe. Kamarád nebo kamarádka s hlavou neustále zabořenou do mobilu. A svapuje, svajpuje… Seznamka Tinder...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail