SEGA přinesla Golde Axe na mobily! Stahujte zdarma

SEGA přinesla Golde Axe na mobily! Stahujte zdarma

Hra 2. 9. 2017

Vyšla téměř před třiceti lety, ale dodnes si živě pamatujeme hádky o to, kdo bude hrát za trpaslíka. V kooperativní rubačce Golden Axe měl malý bijec díky sekerce jasnou převahu před barbarem a amazonkou.

V mobilní verzi hry, která vyšla v rámci programu SEGA Forever, takové konflikty nehrozí. Hra totiž neobsahuje multiplayer. Jinak je ale věrnou kopií originálu (vlastně jde o původní hru spuštěnou v emulátoru). Budete kosit barbary, nakopávat skřety, ze kterých vypadává kouzelný lektvar, a sem tam osedláte draka, aby vás z něj následně nepřátelé shodili.Pouť za bájnou Zlatou sekerou a záchranou království je na mobilu o něco obtížnější díky virtuálnímu ovládaní. Naštěstí hra podporuje externí ovladače. Ve srovnání s prvními hrami ze SEGA Forever běží Golden Axe na mobilu plynuleji a bez chyb.

Hru si můžete stáhnout zdarma. Daní je občasná reklama a nutnost ukládat hru online. Pokud ale vydavateli přispějete přes nákup v aplikaci, reklamy zmizí a získáte také možnost ukládat pozice lokálně.

Golde Axe si můžete stáhnout zde (spolu s dalšími SEGA hrami)!

Čtěte také

IKEA má skvělou aplikaci na aranžování nábytku

IKEA má skvělou aplikaci na aranžování nábytku

Aplikace Před 8 hodinami

Nová verze iOS představila systém ARkit pro (poměrně) přesné zobrazování virtuálních objektů v prostoru a hned se vyrojila spousta...

Umělý prst vám uleví od svajpování na Tinderu

Umělý prst vám uleví od svajpování na Tinderu

Vychytávka Včera

Každý někoho takového známe. Kamarád nebo kamarádka s hlavou neustále zabořenou do mobilu. A svapuje, svajpuje… Seznamka Tinder...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail