Nová funkce Tinderu vám prozradí, komu všemu se líbíte

Nová funkce Tinderu vám prozradí, komu všemu se líbíte

Aplikace 30. 8. 2017

Bolí vás prsty z neustálého svajpování v Tinderu? Díky nové funkci populární seznamky si můžete ušetřit práci, zadarmo to ale nebude. Jmenuje se Tinder Gold a její přínos spočívá v tom, že vám prozradí, kdo všechno zareagoval pozitivně na váš profil. Prostě vám řekne, komu se líbíte. Dosud jste se takovou informaci dozvěděli jen v případě shody, tedy že jste projevili sympatie vy i váš protějšek.
 


 
Tinder Gold se už nějakou dobu testuje. Uživatelé, kteří si jej aktivovali, mají prý v průměru o 60 % více shod. Dává to smysl. Vždyť Tinder Gold vám v podstatě naservíruje katalog lidí, kterým jste sympatičtí. Pak už si stačí jen vybrat, komu „lajk“ opětujete.

Od poslední aktualizace je Tinder Gold k dispozici celosvětově. Vychází na zhruba 130 korun měsíčně, ale kromě ní musíte mít aktivované také předplatné Tinder Plus, což jsou další minimálně dvě stovky měsíčně navíc.

Tinder si můžete stáhnout zde!

Čtěte také

IKEA má skvělou aplikaci na aranžování nábytku

IKEA má skvělou aplikaci na aranžování nábytku

Aplikace Před 8 hodinami

Nová verze iOS představila systém ARkit pro (poměrně) přesné zobrazování virtuálních objektů v prostoru a hned se vyrojila spousta...

Umělý prst vám uleví od svajpování na Tinderu

Umělý prst vám uleví od svajpování na Tinderu

Vychytávka Včera

Každý někoho takového známe. Kamarád nebo kamarádka s hlavou neustále zabořenou do mobilu. A svapuje, svajpuje… Seznamka Tinder...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail