Aplikace eParkomat vám najde volné místo i v centru Prahy

Aplikace eParkomat vám najde volné místo i v centru Prahy

Aplikace 29. 8. 2017

Navigaci v mobilu používá dneska snad každý, ale věděli jste, že existuje i aplikace, která vás odnaviguje k volnému parkovacímu místu? Jmenuje se eParkomat a informace o volných stáních dokáže „předpovědět“ s více než 90% přesností.

Nemapuje jen o komerční parkoviště, ale také o parkovací stání na ulici. K parkovištím dodává informace o případných omezení i cenu. Na spouště míst můžete přímo přes aplikaci parkovné zaplatit nebo prodloužit, aniž byste museli vážit cestu k automatu. Ostatně, někdy je problém takový automat vůbec najít.



Pokud využíváte službu Chytré aut od T-Mobile, tak vás bude zajímat, že s ní dá eParkomat propojit. Část funkcí díky tomu můžete zautomatizovat. Aplikace eParkomat například automaticky detekuje místo, kde jste právě zaparkovali a upozorní vás v případě expiraci času pro parkování.

Aplikace jako taková je zdarma, ale některé prémiové funkce jsou dostupné pouze uživatelům s předplatným. Zákazníci T-Mobile mají unikátní možnost získat eParkomat Premium na rok zdarma. Stačí, když si výhodu aktivují na portále nebo v aplikaci Našim pro radost. Nabídka ale končí už zítra!

Více informací na Našim pro radost.

Čtěte také

Nábor pilotů dronů proběhne ve videohře. Hraje se o 1,6 milionu!

Nábor pilotů dronů proběhne ve videohře. Hraje se o 1,6 milionu!

Různé 15. 11. 2017

Pokud sledujete pravidelně Applikace, určitě vám neunikl díl věnovaný závodním dronům. Aleš s Veronikou se zúčastnili českých...

Aplikační skener od Adobe dokáže rozpoznat text na fotkách

Aplikační skener od Adobe dokáže rozpoznat text na fotkách

Aplikace 14. 11. 2017

O aplikačním skeneru od Adobe už jsme psali. Zaujal nás především funkcí rozpoznání textu v naskenovaných obrázcích a dokumentech,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail