Aplikace eParkomat vám najde volné místo i v centru Prahy

Aplikace eParkomat vám najde volné místo i v centru Prahy

Aplikace 29. 8. 2017

Navigaci v mobilu používá dneska snad každý, ale věděli jste, že existuje i aplikace, která vás odnaviguje k volnému parkovacímu místu? Jmenuje se eParkomat a informace o volných stáních dokáže „předpovědět“ s více než 90% přesností.

Nemapuje jen o komerční parkoviště, ale také o parkovací stání na ulici. K parkovištím dodává informace o případných omezení i cenu. Na spouště míst můžete přímo přes aplikaci parkovné zaplatit nebo prodloužit, aniž byste museli vážit cestu k automatu. Ostatně, někdy je problém takový automat vůbec najít.Pokud využíváte službu Chytré aut od T-Mobile, tak vás bude zajímat, že s ní dá eParkomat propojit. Část funkcí díky tomu můžete zautomatizovat. Aplikace eParkomat například automaticky detekuje místo, kde jste právě zaparkovali a upozorní vás v případě expiraci času pro parkování.

Aplikace jako taková je zdarma, ale některé prémiové funkce jsou dostupné pouze uživatelům s předplatným. Zákazníci T-Mobile mají unikátní možnost získat eParkomat Premium na rok zdarma. Stačí, když si výhodu aktivují na portále nebo v aplikaci Našim pro radost. Nabídka ale končí už zítra!

Více informací na Našim pro radost.

Čtěte také

IKEA má skvělou aplikaci na aranžování nábytku

IKEA má skvělou aplikaci na aranžování nábytku

Aplikace Před 8 hodinami

Nová verze iOS představila systém ARkit pro (poměrně) přesné zobrazování virtuálních objektů v prostoru a hned se vyrojila spousta...

Umělý prst vám uleví od svajpování na Tinderu

Umělý prst vám uleví od svajpování na Tinderu

Vychytávka Včera

Každý někoho takového známe. Kamarád nebo kamarádka s hlavou neustále zabořenou do mobilu. A svapuje, svajpuje… Seznamka Tinder...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail