Trips je stylový editor cestopisů od Lonely Planet

Trips je stylový editor cestopisů od Lonely Planet

Aplikace 15. 8. 2017

Když cestujete do pro vás neznámých končin, otevřete Lonely Planet, abyste věděli, kam stojí za to zajít a co byste měli určitě vidět. No a když se z dovolené vrátíte, spustíte aplikaci Trips by Lonely Planet, abyste se o své zážitky podělili s ostatními.


 
Nová apka od vydavatele skvělých cestovatelských příruček může na první pohled připomínat Instagram. Neslouží však k pouhém zveřejňování fotek, nýbrž k rychlému sestavení elegantních cestopisů. Vyberete fotky z dovolené, doplníte text a šup s tím do světa! Úpravy jsou snadné. Apka sama zasadí vaše fotky do šablony. Vy pak jen doplníte popisky. Můžete také rozhodovat o tom, která z fotek bude zobrazena v popředí a podobně. Na nějaké pokročilé editorské zásahy tu ale není prostor.
 
Výsledné cestopisy můžete sdílet přímo v Trips nebo v podobě odkazu na dalších sociálních sítích. Apka slouží i jako zdroj inspirace. Můžete si prohlížet cestopisy ostatních uživatelů nebo je vyhledávat podle konkrétních lokací.

Trips si můžete stáhnout zde (iOS).

Čtěte také

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Hra Před 12 hodinami

Black Desert Online patří k nejkomplexnějším online hrám, které si dnes na počítači můžete zahrát. Jen samotný editor avatara je...

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Hra 15. 8. 2017

Diskuzní fóra herního serveru TouchArcade zaměřeného na mobilní hry představují pro nezávislé vývojáře skvělou příležitost, jak dát...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail