Vylepšená FaceApp nabízí placené filtry

Vylepšená FaceApp nabízí placené filtry

Aplikace 7. 8. 2017

Aplikace FaceApp upoutala díky svým unikátním fotografickým filtrům spoustu pozornosti. Zatímco ostatní aplikace na úpravu portrétů maximálně tak upraví barvy na fotce, FaceApp dokáže díky technologii neuronových sítí přičarovat vašim selfíčkům úsměv nebo dokonce změnit pohlaví. Ne všichni ale byli z aplikace nadšení. Takzvaný sexy filtr například občas měnil baru kůže, za což sklidil na sociálních sítích pořádnou úrodu kritiky. Ruský vývojář aplikace se omluvil a filtr přejmenoval (z „hot“ na „spark“) – s příslibem, že se s tím do budoucna pokusí něco udělat.
 
Nakonec udělal to, že zcela vyřadil filtr ze základní nabídky efektů a představil prémiové předplatné, které nad rámec klasických úprav typu věk, pohlaví, úsměv nabízí další varianty. Kromě dvou zkrášlujících filtrů si můžete vyzkoušet efekt hipster, který vám přidá plnovous, anebo virtuální líčení. Kromě toho můžete odstranit logo z fotek a zmizí také reklamy. Nové efekty fungují docela dobře, ale cena 59 Kč měsíčně nám přijde za čtyři filtry poněkud přemrštěná.
 

Novou verzi FaceApp si můžete stáhnout zde.

Čtěte také

Konec nedorozuměním. Samsung mění design emoji

Konec nedorozuměním. Samsung mění design emoji

Různé Před 6 hodinami

Samsung spustil (a vzápětí kvůli technickým problémům pozastavil) update Galaxy S8 na verzi Android Oreo. Součástí je také aktualizace...

Se sluchátky Cheero pro iPhone můžete poslouchat hudbu, zatímco nabíjíte mobil

Se sluchátky Cheero pro iPhone můžete poslouchat hudbu, zatímco nabíjíte mobil

Vychytávka Před 7 hodinami

„Odstraníme zdířku na jack a lidi prostě přejdou na bezdrátová sluchátka“ – podobné myšlenky se asi honily v hlavách...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail