​Nový Samsung Galaxy K zoom s 20 megapixely

​Nový Samsung Galaxy K zoom s 20 megapixely

29. 4. 2014

Společnost Samsung nelení. Začátkem tohoto roku oznámila na výstavě CES nová zařízení Galaxy Tab a Galaxy Note, tentokrát s dodatkem Pro. Před pár týdny pak v Barceloně na GSMA ukázala světu Galaxy S5, Galaxy Gear 2 a Galaxy Gear Fit. A dnes pak do rodiny Samsung produktů přidala další novinku – mobilní telefon Samsung Galaxy K zoom.

Na první pohled je jsné, že jde o nástupce Galaxy Camery – zařízení, které kombinovalo mobilní telefon s kompaktním fotoaparátem. Galaxy K disponuje čipem o velikosti 20,7 megapixelů a objektivem s desetinásobným optickým zoomem. Díky němu budete moci nejen fotit, ale natáčet fullHD video v až šedesáti snímcích za vteřinu nebo ve slow-motion.

Galaxy K bude disponovat všemi fotografickými vychytávkami co Galaxy S5 (například podpora HDR, takže fotky budou vypadat parádně takřka vždycky) a navíc přidá několik nových. Například Selfie Alarm, tedy ještě lepší způsob, jak s telefonem fotit sami sebe. Fotoaparát také bude mít vylepšené focení pohyblivých objektů a několik dalších věcí…

Samsung Galaxy K zoom bude k dispozici v černé, bílé a modré barvě, podobně jako S5. Kdy bude v prodeji a za jakou cenu, to zatím není jasné.

Čtěte také

Applikace nejen o fenoménu selfie začínají v 10:55

Applikace nejen o fenoménu selfie začínají v 10:55

Různé Právě teď

Jak vyfotit selfie? Banální otázka! Stačí přepnout na přední kameru, nahodit úsměv, „cvak“ a šup s tím na...

5 důvodů, proč budete Huawei Mate 10 Pro-klínat

5 důvodů, proč budete Huawei Mate 10 Pro-klínat

Vychytávka 14. 12. 2017

Na podzim dorazil do prodeje nový flagship mobil od čínského Huawei. Na telefon se na internetu strhla samá chvála, nicméně je důležité...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail