Úvod Novinky ​Nový Samsung Galaxy K zoom s 20 megapixely

​Nový Samsung Galaxy K zoom s 20 megapixely

​Nový Samsung Galaxy K zoom s 20 megapixely
Společnost Samsung nelení. Začátkem tohoto roku oznámila na výstavě CES nová zařízení Galaxy Tab a Galaxy Note, tentokrát s dodatkem Pro. Před pár týdny pak v Barceloně na GSMA ukázala světu Galaxy S5, Galaxy Gear 2 a Galaxy Gear Fit. A dnes pak do rodiny Samsung produktů přidala další novinku – mobilní telefon Samsung Galaxy K zoom.

Na první pohled je jsné, že jde o nástupce Galaxy Camery – zařízení, které kombinovalo mobilní telefon s kompaktním fotoaparátem. Galaxy K disponuje čipem o velikosti 20,7 megapixelů a objektivem s desetinásobným optickým zoomem. Díky němu budete moci nejen fotit, ale natáčet fullHD video v až šedesáti snímcích za vteřinu nebo ve slow-motion.

Galaxy K bude disponovat všemi fotografickými vychytávkami co Galaxy S5 (například podpora HDR, takže fotky budou vypadat parádně takřka vždycky) a navíc přidá několik nových. Například Selfie Alarm, tedy ještě lepší způsob, jak s telefonem fotit sami sebe. Fotoaparát také bude mít vylepšené focení pohyblivých objektů a několik dalších věcí…

Samsung Galaxy K zoom bude k dispozici v černé, bílé a modré barvě, podobně jako S5. Kdy bude v prodeji a za jakou cenu, to zatím není jasné.Čtěte také:

Komentáře