​Nový Samsung Galaxy K zoom s 20 megapixely

​Nový Samsung Galaxy K zoom s 20 megapixely

29. 4. 2014

Společnost Samsung nelení. Začátkem tohoto roku oznámila na výstavě CES nová zařízení Galaxy Tab a Galaxy Note, tentokrát s dodatkem Pro. Před pár týdny pak v Barceloně na GSMA ukázala světu Galaxy S5, Galaxy Gear 2 a Galaxy Gear Fit. A dnes pak do rodiny Samsung produktů přidala další novinku – mobilní telefon Samsung Galaxy K zoom.

Na první pohled je jsné, že jde o nástupce Galaxy Camery – zařízení, které kombinovalo mobilní telefon s kompaktním fotoaparátem. Galaxy K disponuje čipem o velikosti 20,7 megapixelů a objektivem s desetinásobným optickým zoomem. Díky němu budete moci nejen fotit, ale natáčet fullHD video v až šedesáti snímcích za vteřinu nebo ve slow-motion.

Galaxy K bude disponovat všemi fotografickými vychytávkami co Galaxy S5 (například podpora HDR, takže fotky budou vypadat parádně takřka vždycky) a navíc přidá několik nových. Například Selfie Alarm, tedy ještě lepší způsob, jak s telefonem fotit sami sebe. Fotoaparát také bude mít vylepšené focení pohyblivých objektů a několik dalších věcí…

Samsung Galaxy K zoom bude k dispozici v černé, bílé a modré barvě, podobně jako S5. Kdy bude v prodeji a za jakou cenu, to zatím není jasné.

Čtěte také

Prohlížeč Microsoft Edge se dočkal své mobilní verze

Prohlížeč Microsoft Edge se dočkal své mobilní verze

Aplikace Včera

Internetový prohlížeč, který se na počítačích používá téměř výhradně k tomu, abyste si přes něj stáhli internetový...

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Hra 16. 10. 2017

Vždycky když už nás zombie hry začnou nudit, vstane z hrobu nějaký čerstvý umrlec, kousne nás do krku a znovu nakazí láskou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail