Úvod Novinky Pokračování Alto’s Adventure na prvním pořádném videu

Pokračování Alto’s Adventure na prvním pořádném videu

Pokračování Alto’s Adventure na prvním pořádném videu
Na právě končím herním veletrhu E3 se nezapomíná ani na hry mobilní. Představila se například hra Alto’s Odyssey coby pokračování zenové snowboardové jízdy Alto’s Adventure. Alto a jeho parta se přesune z hor do teplých krajin, ale prkna si berou s sebou. Tentokrát totiž budou sjíždět písečné duny…

První momenty videa jsou spíše zklamáním. Hra působí, jako by vývojáři pouze nabarvili sníh na žluto a změnili název hry. Po chvíli se naštěstí ukáže, že známý snowborďák má přeci jen v rukávu pár nových triků.Novinkou jsou balóny, které mohou být překážkou i pomocníkem. Lávka zavěšená na balónu nepříjemně poletuje nahoru a dolu, takže při špatně načasovaném skoku vás může stát život. Naopak balón ukotvený v propasti poslouží jako trampolína, ze které se můžete při pádu odrazit. Ještě zajímavější jsou skály, po jejichž stěnách můžete doslova vyšplhat do obrovských výšin.

Víc novinek se do pětiminutového videa nevešlo. Vlastně ještě jedna podstatná informace: Alto’s Odyssey vyjde už v létě, ale zmínka byla pouze o verzi pro iOS.Čtěte také:

Komentáře