Úvod Novinky LookFor je tak hloupá aplikace, až je geniální

LookFor je tak hloupá aplikace, až je geniální

LookFor je tak hloupá aplikace, až je geniální
Aplikace LookFor vypadá na první pohled až hloupě. To o ní tvrdí i sami vývojáři, že se jedná o „nejhloupější aplikaci na světě.“ Jenže, ty nejjednodušší nápady často bývají ty nejlepší. Pokud jste tedy měli někdy problém najít zbytek party, když jste byli na festivalu, koncertě nebo prostě místě, kde byla hromada dalších lidí, LookFor je přesně pro vás.

Jak to funguje? Místo toho toho, abyste na sebe křičeli a mávali, prostě se s kamarády domluvíte na jedné barvě (k dispozici je oranžová, modrá, zelená, červená, žlutá a fialová). Přátelé pak v aplikaci LookFor nataví třeba oranžovou, telefon dají nad hlavu a jeho displej bude blikat zářivě oranžovou barvou. Jestli tohle přehlédnete, měli byste zvážit návštěvu lékaře.

Zajímavé je, že autoři nápadu nedělali nic na vlastní pěst a rovnou šli na Kickstarter. Tam požadovali skromných tisíc dolarů na vývoj, přičemž za první týden požadovanou částku překonali o čtyři stovky. A do konce sbírání peněz zbývá ještě 23 dní… Aplikace jako taková vás vyjde na jeden dolar, za příplatek dostanete barevné karty, které můžete použít, když vám v telefonu dojde baterka…Čtěte také:

Komentáře