Tinder vás seznámí, pokud jste si vzájemně sympatičtí

Tinder vás seznámí, pokud jste si vzájemně sympatičtí

27. 4. 2014

Tinder vám nabídne potenciální známosti ve vámi definovaném okolí. Aplikaci prostě propojíte s Facebookem a ona pak na jeho základě vybere uživatele, kteří splňují vámi zadaná kritéria – definovat můžete věk, pohlaví i vzdálenost od vaší aktuální pozice. Pak jen listujete seznamem a dáváte najevo, kdo vám přijde sympatický a kdo ne. Fotky nezajímavých lidí přesunete na jednu stranu, zajímavých na druhou.

Do této chvíle jednáte zcela anonymně a ostatní uživatelé vůbec neví, na jakou hromádku jste je přesunuli. Věci se dají do pohybu až v okamžiku, pokud i osoba, kterou jste označili za zajímavou, označí i vás. Až tehdy vás Tinder spojí a vy se můžete domluvit na případné schůzce. Díky propojení s Facebookem pak u jednotlivých uživatelů uvidíte nejen fotky, společné přátele, ale i společné zájmy – stránky, které se líbí vám oběma.

Aplikace Tinder tak funguje podobně jako populární webová stránka SleepWithFriends. Tam jste také označovali ostatní uživatele Facebooku a pokud jste si s někým padli do oka, služba vás spojila. Nicméně v Tinderu to bude asi vyžadovat více schůzek, než se dostanete tak daleko… Pokud hledáte známost, Tinder slušně funguje i v rámci České republiky. Aplikace je zdarma a to na Android a iOS.

Tinder stáhněte zde!

Čtěte také

5 důvodů, proč budete Huawei Mate 10 Pro-klínat

5 důvodů, proč budete Huawei Mate 10 Pro-klínat

Vychytávka Před 19 hodinami

Na podzim dorazil do prodeje nový flagship mobil od čínského Huawei. Na telefon se na internetu strhla samá chvála, nicméně je důležité...

Podíl mobilů s nejnovějším Androidem roste, nejrozšířenější je stále verze z roku 2015

Podíl mobilů s nejnovějším Androidem roste, nejrozšířenější je stále verze z roku 2015

Různé 12. 12. 2017

Google aktualizoval statistiky distribuce systému Android. Data vycházejí z návštěv obchodu Google Play za posledních sedm dní. Na...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail