Úvod Novinky Tinder vás seznámí, pokud jste si vzájemně sympatičtí

Tinder vás seznámí, pokud jste si vzájemně sympatičtí

Tinder vás seznámí, pokud jste si vzájemně sympatičtí
Tinder vám nabídne potenciální známosti ve vámi definovaném okolí. Aplikaci prostě propojíte s Facebookem a ona pak na jeho základě vybere uživatele, kteří splňují vámi zadaná kritéria – definovat můžete věk, pohlaví i vzdálenost od vaší aktuální pozice. Pak jen listujete seznamem a dáváte najevo, kdo vám přijde sympatický a kdo ne. Fotky nezajímavých lidí přesunete na jednu stranu, zajímavých na druhou.

Do této chvíle jednáte zcela anonymně a ostatní uživatelé vůbec neví, na jakou hromádku jste je přesunuli. Věci se dají do pohybu až v okamžiku, pokud i osoba, kterou jste označili za zajímavou, označí i vás. Až tehdy vás Tinder spojí a vy se můžete domluvit na případné schůzce. Díky propojení s Facebookem pak u jednotlivých uživatelů uvidíte nejen fotky, společné přátele, ale i společné zájmy – stránky, které se líbí vám oběma.

Aplikace Tinder tak funguje podobně jako populární webová stránka SleepWithFriends. Tam jste také označovali ostatní uživatele Facebooku a pokud jste si s někým padli do oka, služba vás spojila. Nicméně v Tinderu to bude asi vyžadovat více schůzek, než se dostanete tak daleko… Pokud hledáte známost, Tinder slušně funguje i v rámci České republiky. Aplikace je zdarma a to na Android a iOS.

Tinder stáhněte zde!
Čtěte také:

Komentáře