Mokase je kryt na mobil, co vám uvaří kafe

Mokase je kryt na mobil, co vám uvaří kafe

19. 5. 2017

Když dostanete chuť na kávu, zajedete do kavárny, případně do fastfoodu a když je nejhůř, koupíte si břečku z automatu. Jenže co když má kavárna i fastfood zavřeno a automat je mimo provoz? Nevadí, zachrání vás Mokase neboli kryt na mobil s funkcí přípravy kávy.

Zní to jako opožděný apríl, ale tento kryt se skutečně objevil na serveru komunitního financování Kickstarter. Není překvapením, že přišel od vynálezců espresa – od Italů. Kryt na mobil je poměrně tlustý. Můžou za to baterie, tepelná izolace, a především pak náplně, ve kterých se nenachází mletá káva, jak byste asi čekali, ale hotový nápoj. Kryt udělá jen to, že kávu ohřeje na potřebnou teplotu. Na 25 mililitrů kávy čekáte pouhých pět až devět sekund. Vše se ovládá nebo přesněji spouští pomocí apky. Tapnete na tlačítko a z mobilu vyteče jeden ze tří druhů kávy.Není to ale nic levného. Za zvýhodněnou cenu v předprodeji vás zařízení vyjde na 1 300 Kč, jedna kapsle s kávou stojí zhruba 17 korun (při nákupu balení po padesáti).  

Čtěte také

Prohlížeč Microsoft Edge se dočkal své mobilní verze

Prohlížeč Microsoft Edge se dočkal své mobilní verze

Aplikace Včera

Internetový prohlížeč, který se na počítačích používá téměř výhradně k tomu, abyste si přes něj stáhli internetový...

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Hra 16. 10. 2017

Vždycky když už nás zombie hry začnou nudit, vstane z hrobu nějaký čerstvý umrlec, kousne nás do krku a znovu nakazí láskou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail