Rufus Cuff je chytrý náramek jako z Futuramy

Rufus Cuff je chytrý náramek jako z Futuramy

25. 4. 2014

Tenhle chytrý náramek vypadá trochu jako zjevení. Jako něco ze science fiction. Mezitím, co se ostatní výrobci snaží udělat náramky co možná nejmenší, Rufus Cuff nabízí displej jen o něco málo menší, než máte na svém mobilním telefonu (úhlopříčka činí 3 palce). I přes to byl o něj zájem a na serveru IndieGoGo jeho autoři vybrali požadovaných 200 tisíc dolarů, aby mohla začít výroba. Navíc, do ukončení celé akce na crowdfundingovém portálu zbývá ještě více jak dvacet dní, takže je pravděpodobné, že se vybraná částka ještě navýší.

Rufus Cuff by mělo disponovat Androidem 4.4, nicméně samostatně bude fungovat pouze na WiFi. I přes svojí velikost stále nedokáže plně nahradit mobilní telefon, který budete muset mít stále u sebe – ať již kvůli mobilním datům, tak i kvůli přijímání hovorů. Náramek, pokud se tomu tedy ještě dá tak říkat, na IndieGoGo vyjde na 269 dolarů a autoři projektu slibují, že první kousky začnou posílat během září. Zařízení disponuje GPS, 16GB úložným prostorem a 2 GB RAM. Autoři také plánují různé pásky, aby se uživatelé Cuff více odlišili.

Zájemců je zatím přes tisícovku, přičemž na serveru AndroidPolice vtipně dodávají, že minimálně 800 z nich musí být uživatelé chystající maškarní kostým ve stylu Leely ze seriálu Futurama. Pokud vás Rufus Cuff zaujal, můžete jej podpořit zde.

Čtěte také

Shadowgun Legends je na Google Play. Zahrát si budete moci až příští měsíc

Shadowgun Legends je na Google Play. Zahrát si budete moci až příští měsíc

Hra 20. 2. 2018

Není sporu o tom, že Shadowgun Legends patří k aktuálně nejočekávanějším mobilním hrám, a to nejen v domácím Česku. Dlouhé...

Pára nad čajem, ohňostroj na obloze…. Vimage rozhýbe vaše fotky stylovými efekty

Pára nad čajem, ohňostroj na obloze…. Vimage rozhýbe vaše fotky stylovými efekty

Aplikace 20. 2. 2018

Co jsou to cinemagrafy, to už jsme si definovali při seznámení s aplikací Loopsie. Nepamatujete? Dalo by se říct, že je to něco mezi...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail