Úvod Novinky ​Brýle od DJI slibují nové zážitky z pilotování drona

​Brýle od DJI slibují nové zážitky z pilotování drona

​Brýle od DJI slibují nové zážitky z pilotování drona
DJI má ve světě dronů pověst inovátora. Představení každého nového drona tohoto čínského výrobce je proto sledováno s velkým očekáváním. Tentokrát ale Číňani nepředstavili jen drona, ale také brýle pro sledování záběrů z kamery na kvadrokoptéře.

DJI Goggles vypadají jako klasické brýle pro virtuální realitu. Když si je ale nasadíte, nic virtuálního nuevidíte. Koukáte na svět kolem sebe objektivem dronu a to v HD nebo ve full HD kvalitě. Záleží na tom, jak vysoko dron zrovna létá.Pohybem hlavy se můžete svobodně rozhlížet a díky poměrně rychlé odezvě můžete mít brýle nasazené nejen jako divák, ale i jako pilot drona. Brýle na hlavě, ovladač v ruce a můžete létat, kam vás jen dosah dronu pustí. DJI Goggles jsou opatřeny dotykovou ploškou pro aktivací různých módů letu a funkcí, které byste normálně aktivovali na displeji svého mobilu.

DJI Goggles jsou kompatibilní s drony série Phantom 4, Inspire a Mavic Pro. Do prodeje jdou koncem května za cenu 449 USD (v přepočtu zhruba 11 tisíc korun). Baterie vydrží 6 hodin na jedno nabití. Čtěte také:

Komentáře