​Microsoft ohlásil konec Wunderlistu, nahradí ho nová aplikace

​Microsoft ohlásil konec Wunderlistu, nahradí ho nová aplikace

15. 8. 2017

Wunderlist jsme měli v Applikacích mnohokrát a vždycky jsme jej chválili. Pro jeho přehlednost, intuitivnost, a hlavně nabídku funkcí. Obliba uživatelů nakonec vedla k tomu, že aplikaci pohltil Microsoft.

Po téměř dvou letech standardních updatů nastínil, jaké má s aplikací plány: Wunderlist skončí a nahradí jej Microsoft To-Do. V tuto chvíli si můžete stáhnout obě aplikace, ale jakmile vývojáři doladí Microsoft To-Do ke své a uživatelské spokojenosti, Wunderlist z nabídky storů zmizí.Na první pohled vás překvapí, jak jednoduchý úkolovník Microsoft To-Do je. Můžete přidávat seznamy a do těch přiřazovat úkoly. V rámci úkolu si můžete psát poznámky a nastavit datum splnění. To je všechno. Úkoly nemůžete nikomu delegovat, nedají se k nim přidávat přílohy nebo podúkoly. Jedinou zajímavou funkcí jsou Návrhy skrývající se pod žárovičkou v pravém horním rohu. Jde o přehled splněných i chystaných úkolů, se kterým si rychle naplánujete svůj den.

Jde však o první verzi aplikace a do budoucna snad přinese další možnosti využití. Integrace do systému Office 365 propojí úkolovník s ostatními kancelářskými aplikacemi. Už nyní je možné například synchronizovat úkoly s Outlookem. Uvidíme, na soudy je zatím brzo.

Microsoft To-Do si můžete stáhnout zde. 

Čtěte také

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Hra 17. 8. 2017

Black Desert Online patří k nejkomplexnějším online hrám, které si dnes na počítači můžete zahrát. Jen samotný editor avatara je...

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Hra 15. 8. 2017

Diskuzní fóra herního serveru TouchArcade zaměřeného na mobilní hry představují pro nezávislé vývojáře skvělou příležitost, jak dát...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail