Úvod Novinky ​Microsoft ohlásil konec Wunderlistu, nahradí ho nová aplikace

​Microsoft ohlásil konec Wunderlistu, nahradí ho nová aplikace

​Microsoft ohlásil konec Wunderlistu, nahradí ho nová aplikace
Wunderlist jsme měli v Applikacích mnohokrát a vždycky jsme jej chválili. Pro jeho přehlednost, intuitivnost, a hlavně nabídku funkcí. Obliba uživatelů nakonec vedla k tomu, že aplikaci pohltil Microsoft.

Po téměř dvou letech standardních updatů nastínil, jaké má s aplikací plány: Wunderlist skončí a nahradí jej Microsoft To-Do. V tuto chvíli si můžete stáhnout obě aplikace, ale jakmile vývojáři doladí Microsoft To-Do ke své a uživatelské spokojenosti, Wunderlist z nabídky storů zmizí.Na první pohled vás překvapí, jak jednoduchý úkolovník Microsoft To-Do je. Můžete přidávat seznamy a do těch přiřazovat úkoly. V rámci úkolu si můžete psát poznámky a nastavit datum splnění. To je všechno. Úkoly nemůžete nikomu delegovat, nedají se k nim přidávat přílohy nebo podúkoly. Jedinou zajímavou funkcí jsou Návrhy skrývající se pod žárovičkou v pravém horním rohu. Jde o přehled splněných i chystaných úkolů, se kterým si rychle naplánujete svůj den.

Jde však o první verzi aplikace a do budoucna snad přinese další možnosti využití. Integrace do systému Office 365 propojí úkolovník s ostatními kancelářskými aplikacemi. Už nyní je možné například synchronizovat úkoly s Outlookem. Uvidíme, na soudy je zatím brzo.

Microsoft To-Do si můžete stáhnout zde. 
Čtěte také:

Komentáře