Spendee vám pomůže zkrotit rozpočet. U T-Mobile máte předplatné Plus zdarma

Spendee vám pomůže zkrotit rozpočet. U T-Mobile máte předplatné Plus zdarma

15. 8. 2017

Českou aplikaci Spendee netřeba představovat. Správce rozpočtů od Cleevia je oblíbený doma i v zahraničí. Své uživatele počítá na statisíce. Přínos apky spočívá v tom, že dokáže udělat pořádek v něčem chaotickém jako jsou osobní, potažmo rodinné a firemní finance.

Zadáte si do ní své příjmy a následně zaznamenáváte výdaje – platby účtů, v restauraci, nákupy a tak podobně. Na oplátku dostanete statistiky a grafy, díky kterým snadno odhalíte důvod, proč vám peníze mizí z účtů rychleji, než byste si přáli. Při veškeré komplexnosti je zadávání údajů do aplikace jednoduché a rychlé.

Nejvíce pak oceníte Spendee, pokud spravujete rodinný nebo dokonce firemní rozpočet. V aplikaci si můžete vytvořit více virtuálních peněženek pro různé účely nebo uživatele. Například dovolenkovou nebo třeba peněženku na nákupy sdílenou s celou rodinou.Zakládání vícero peněženek a jejich sídlení ovšem vyžadují předplatné. Základní, bezplatná verze aplikace je v lecčems omezena. Spendee nabízí dva druhy předplatného: Plus a Premium, kde dostanete navíc možnost propojení s bankovním účtem pro automatickou evidenci příjmů a výdajů.

Zákazníci T-Mobile mohou získat Spendee s předplatným Plus na půl roku zdarma. Stačí využít nabídky na webu Našimproradost.cz.

Získejte Spendee s předplatným Plus zdarma! 

Čtěte také

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Hra 17. 8. 2017

Black Desert Online patří k nejkomplexnějším online hrám, které si dnes na počítači můžete zahrát. Jen samotný editor avatara je...

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Hra 15. 8. 2017

Diskuzní fóra herního serveru TouchArcade zaměřeného na mobilní hry představují pro nezávislé vývojáře skvělou příležitost, jak dát...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail