Úvod Novinky Spendee vám pomůže zkrotit rozpočet. U T-Mobile máte předplatné Plus zdarma

Spendee vám pomůže zkrotit rozpočet. U T-Mobile máte předplatné Plus zdarma

Spendee vám pomůže zkrotit rozpočet. U T-Mobile máte předplatné Plus zdarma
Českou aplikaci Spendee netřeba představovat. Správce rozpočtů od Cleevia je oblíbený doma i v zahraničí. Své uživatele počítá na statisíce. Přínos apky spočívá v tom, že dokáže udělat pořádek v něčem chaotickém jako jsou osobní, potažmo rodinné a firemní finance.

Zadáte si do ní své příjmy a následně zaznamenáváte výdaje – platby účtů, v restauraci, nákupy a tak podobně. Na oplátku dostanete statistiky a grafy, díky kterým snadno odhalíte důvod, proč vám peníze mizí z účtů rychleji, než byste si přáli. Při veškeré komplexnosti je zadávání údajů do aplikace jednoduché a rychlé.

Nejvíce pak oceníte Spendee, pokud spravujete rodinný nebo dokonce firemní rozpočet. V aplikaci si můžete vytvořit více virtuálních peněženek pro různé účely nebo uživatele. Například dovolenkovou nebo třeba peněženku na nákupy sdílenou s celou rodinou.Zakládání vícero peněženek a jejich sídlení ovšem vyžadují předplatné. Základní, bezplatná verze aplikace je v lecčems omezena. Spendee nabízí dva druhy předplatného: Plus a Premium, kde dostanete navíc možnost propojení s bankovním účtem pro automatickou evidenci příjmů a výdajů.

Zákazníci T-Mobile mohou získat Spendee s předplatným Plus na půl roku zdarma. Stačí využít nabídky na webu Našimproradost.cz.

Získejte Spendee s předplatným Plus zdarma! 
Čtěte také:

Komentáře