Úvod Novinky ​Facebook se dočká velkých změn. Opět ve stylu Snapchatu

​Facebook se dočká velkých změn. Opět ve stylu Snapchatu

​Facebook se dočká velkých změn. Opět ve stylu Snapchatu
Fotografické a video-příběhy, co po 24 hodinách nenávratně zmizí, už máme v Instagramu, Messengeru a nesmíme zapomenout ani na Snapchat, který s touto funkcí před lety přišel jako první. Teď se funkce objeví i v základní aplikaci Facebooku. Není to zas takové překvapení. Facebooku své Stories testoval už od ledna v Irsku a Brazílii.

Today, we’re excited to introduce the new Facebook camera. We think it’ll give everyone more ways to express themselves and share what they’re up to. So from now on, you can just let your camera do the talking.

Zveřejnil(a) Facebook dne 27. březen 2017


Novinka byla zřejmě přijata pozitivně, protože v následujících týdnech se Facebook Stories rozšíří do celého světa. Kolečka s příběhy přátel se zobrazí hned po vyhledávací lištou. Vedle nich bude trochu výraznější tlačítko Direct pro zaslání fotky či videa soukromě vybraným přátelům.

K dočasným příspěvkům neodmyslitelně patří zábavné filtry a 3D masky po vzoru MSQRD. Můžete se těšit mimo jiné na masky ve stylu Wonder Woman, Šmoulů, Power Rangers nebo třeba nového Vetřelce. Tak sledujte updaty, ať máte tuto novinku jako první!Čtěte také:

Komentáře