​Facebook se dočká velkých změn. Opět ve stylu Snapchatu

​Facebook se dočká velkých změn. Opět ve stylu Snapchatu

15. 8. 2017

Fotografické a video-příběhy, co po 24 hodinách nenávratně zmizí, už máme v Instagramu, Messengeru a nesmíme zapomenout ani na Snapchat, který s touto funkcí před lety přišel jako první. Teď se funkce objeví i v základní aplikaci Facebooku. Není to zas takové překvapení. Facebooku své Stories testoval už od ledna v Irsku a Brazílii.
 

Today, we’re excited to introduce the new Facebook camera. We think it’ll give everyone more ways to express themselves and share what they’re up to. So from now on, you can just let your camera do the talking.

Zveřejnil(a) Facebook dne 27. březen 2017


Novinka byla zřejmě přijata pozitivně, protože v následujících týdnech se Facebook Stories rozšíří do celého světa. Kolečka s příběhy přátel se zobrazí hned po vyhledávací lištou. Vedle nich bude trochu výraznější tlačítko Direct pro zaslání fotky či videa soukromě vybraným přátelům.

K dočasným příspěvkům neodmyslitelně patří zábavné filtry a 3D masky po vzoru MSQRD. Můžete se těšit mimo jiné na masky ve stylu Wonder Woman, Šmoulů, Power Rangers nebo třeba nového Vetřelce. Tak sledujte updaty, ať máte tuto novinku jako první!

Čtěte také

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Hra 17. 8. 2017

Black Desert Online patří k nejkomplexnějším online hrám, které si dnes na počítači můžete zahrát. Jen samotný editor avatara je...

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Hra 15. 8. 2017

Diskuzní fóra herního serveru TouchArcade zaměřeného na mobilní hry představují pro nezávislé vývojáře skvělou příležitost, jak dát...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail