​Dneska startuje nová řada Applikací! V 10:45 na Prima COOL

​Dneska startuje nová řada Applikací! V 10:45 na Prima COOL

15. 8. 2017

Tak a je to tady! Po dvou měsících repríz starších dílů konečně startují nové Applikace. Nejde jen o novou řadu, pořad jako takový je komplet nový. Počínaje novými moderátory, novým studiem, novou grafikou, ale i novými rubrikami a způsobem testování mobilních aplikací.

V prvním díle se podíváme na aplikace pro úpravu selfíček. Nečekejte ale klasické recenze. Moderátoři otestují aplikace pěkně na sobě nebo přesněji na jednom z nich – Alešovi. Dokáží aplikace „vytunit“ jeho kulatý obličej natolik, aby si přes seznamku domluvil rande?

Kromě Challenge vás čekají také rubriky Novinky, kde rozebereme ty největší šílenosti ze světa chytrých zařízení, TOP aplikace, Vychytávka týdne a Unboxing. TOP aplikace jsou jasné – otestujeme nejlepší apky, na které jsme během posledního týdne narazili. V rubrice Vychtávka týdne se pak zaměříme na jednu aplikaci nebo gadget, a pečlivě ji rozebereme. A konečně v Unboxingu moderátoři rozbalí tajemnou krabičku a udělají vše, co jim obálka uvnitř poručí. Máte se na co těšit!

Sledujte Applikace

  • sobota: 10:45 (premiéra)
  • neděle 1:15
  • neděle 7:20
  • pondělí 14:50
  • úterý 2:55
  • úterý 4:05

Čtěte také

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Hra 17. 8. 2017

Black Desert Online patří k nejkomplexnějším online hrám, které si dnes na počítači můžete zahrát. Jen samotný editor avatara je...

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Hra 15. 8. 2017

Diskuzní fóra herního serveru TouchArcade zaměřeného na mobilní hry představují pro nezávislé vývojáře skvělou příležitost, jak dát...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail