Vyvražďovačka Slayaway Camp potrápí váš mozek

Vyvražďovačka Slayaway Camp potrápí váš mozek

Hra 15. 8. 2017

Spojování stejnobarevných bonbónků, skládání rozmanitých dílků do ucelených řad a vraždění táborníků – co mají tyto tři hry společného? Budete se divit, ale jde o zástupce stejného žánru. Ve všech případech jde o puzzle.

Prostředí tábora, kde řádí zabiják, dělá ze Slayaway Camp originální herní počin. Kdybyste postavy vraha jeho obětí vyměnili za anonymní barevné kostičky, hra by fungovala, ale asi by si jí těžko někdo všiml.

Se svým vrahounem můžete posouvat pouze ve dvou směrech. Vždy jde se pohybuje tak daleko, dokud nenarazí na nějakou překážkou. Tou překážkou může být dřevěná bedna, plot, oběť, ale také past. Cílem je dostat se k potenciálním obětem a poté, co je všechny odstraníte, k symbolu pentagramu, který vás posune dál.Zpočátku je hra až směšně triviální. Postupem času ale přibývají nástrahy. Ať už v podobě pastí nebo policistů, kteří vás bez mrknutí oka zastřelí. Někdy zase není problém odstranit všechny „cíle“, ale dostat se na symbol pentagramu pro ukončení mise. Proto musíte své oběti před zabitím nasměrovat na to správné místo. Buďto je vylekáte a oni popoběhnou, nebo je přilákáte prozvoněním telefonu. Z jednoduché hříčky se stávají hardcore vražedné šachy, kde musíte promýšlet každý tah.

Bohužel, hra není zrovna levná. Proto jsme ocenili možnost vyzkoušet si bezplatné demo. Ne na mobilu, ale přímo ve webovém prohlížeči.

Slayaway Camp si můžete stáhnout zde (App Store)

Čtěte také

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Hra Před 4 hodinami

Black Desert Online patří k nejkomplexnějším online hrám, které si dnes na počítači můžete zahrát. Jen samotný editor avatara je...

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Hra 15. 8. 2017

Diskuzní fóra herního serveru TouchArcade zaměřeného na mobilní hry představují pro nezávislé vývojáře skvělou příležitost, jak dát...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail