Vyvražďovačka Slayaway Camp potrápí váš mozek

Vyvražďovačka Slayaway Camp potrápí váš mozek

Hra 20. 2. 2017

Spojování stejnobarevných bonbónků, skládání rozmanitých dílků do ucelených řad a vraždění táborníků – co mají tyto tři hry společného? Budete se divit, ale jde o zástupce stejného žánru. Ve všech případech jde o puzzle.

Prostředí tábora, kde řádí zabiják, dělá ze Slayaway Camp originální herní počin. Kdybyste postavy vraha jeho obětí vyměnili za anonymní barevné kostičky, hra by fungovala, ale asi by si jí těžko někdo všiml.

Se svým vrahounem můžete posouvat pouze ve dvou směrech. Vždy jde se pohybuje tak daleko, dokud nenarazí na nějakou překážkou. Tou překážkou může být dřevěná bedna, plot, oběť, ale také past. Cílem je dostat se k potenciálním obětem a poté, co je všechny odstraníte, k symbolu pentagramu, který vás posune dál.Zpočátku je hra až směšně triviální. Postupem času ale přibývají nástrahy. Ať už v podobě pastí nebo policistů, kteří vás bez mrknutí oka zastřelí. Někdy zase není problém odstranit všechny „cíle“, ale dostat se na symbol pentagramu pro ukončení mise. Proto musíte své oběti před zabitím nasměrovat na to správné místo. Buďto je vylekáte a oni popoběhnou, nebo je přilákáte prozvoněním telefonu. Z jednoduché hříčky se stávají hardcore vražedné šachy, kde musíte promýšlet každý tah.

Bohužel, hra není zrovna levná. Proto jsme ocenili možnost vyzkoušet si bezplatné demo. Ne na mobilu, ale přímo ve webovém prohlížeči.

Slayaway Camp si můžete stáhnout zde (App Store)

Čtěte také

Instagram prozrazuje, kdo je zrovna online. Poradíme, jak to vypnout

Instagram prozrazuje, kdo je zrovna online. Poradíme, jak to vypnout

Pro začátečníky Včera

Všimli jste si? Instagram nově zobrazuje, kdy byl uživatel naposledy aktivní. Zobrazí se buď čas nebo stav „právě aktivní“,...

Tetra je chytrá stolní myčka, co dokáže mýt, prát i vařit. Stačí jí deset minut

Tetra je chytrá stolní myčka, co dokáže mýt, prát i vařit. Stačí jí deset minut

Vychytávka Včera

Chtěli byste si pořídit myčku, ale máte moc malou kuchyň? V Heatworks pro vás mají řešení; představili stolní myčku, kterou není...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail