Chytrá váha Withings Cardio Scale odhalí vysoký krevní tlak

Chytrá váha Withings Cardio Scale odhalí vysoký krevní tlak

21. 12. 2016

Přednosti chytrých vah už jsme testovali mnohokrát, poslední model, který nám přistál na redakčním stolku byl Withings Cardio Scale. Tak jsme ji zvážili!

Ne že by to na naše panděro mělo jakýkoliv vliv, ale už podle rozbalování jsme poznali, že máme co do činění s výrobkem, kterému byla věnována velká péče. Instalace proběhla bez problému, potěšilo nás, že váha využívá nabíjení přes microUSB, protože přeci jen doba tužkových baterek ustupuje. Kabel dostanete, nabíječku na 99 % máte doma.

Po jednoduché instalaci aplikace váhu spárujete se svým telefonem a můžeme přejít k prvnímu vážení. Kilogramy vám ukáží i ty nejtupější váhy, zde se dozvíte ještě tělesný tuk, procento kostí či svalů v těle nebo BMI. To všechno si můžete prohlédnout v aplikaci, která může dokonce sloužit jako takový váš deníček. A když do ní budete důsledně vyplňovat i tělesnou aktivitu a příjem potravy, zvládne fungovat i jako poradce na hubnutí.Dobře, tohle byly vesměs funkce všech chytrých vah, teď mrkneme, proč se této říká Cardio. Protože dokáže změřit a sledovat rychlost průtoku krve, čímž nejen může odhalit vysoký krevní tlak, nedostatečnou pružnost tepen a celkové zdraví kardiovaskulárního systému. Údaje vám však ukáže až po pátém měření, což dává smysl, protože tady není možné strašit infarktem, když jste se náhodou vážili po dvojitém espressu. 

Všechny výsledky si pochopitelně můžete prohlédnout v apce. Ta nabízí vlastní systém sledování výživy, ale můžete ji spárovat s dalšími jako je třeba Endomondo, MyFitnessPal, Nike+, Runkeeper nebo třeba Daily Burn.

Jen dodáme, že elegantní váha rozpozná až 8 uživatelů, což i pro naši košatou rodinu bohatě stačí. 

Čtěte také

Jedna z nejsmysluplnějších aplikací Be My Eyes je ke stažení už i na Androidu

Jedna z nejsmysluplnějších aplikací Be My Eyes je ke stažení už i na Androidu

Aplikace Včera

Be My Eyes je název jedné z nejsmysluplnějších aplikací na stórech a to přitom vypadá, že skoro nic neumí. Uvnitř najdete jen nastavení a...

V dnešních Applikacích se podíváme na ty nejdivnější apky a zasoutěžíme si o mobil

V dnešních Applikacích se podíváme na ty nejdivnější apky a zasoutěžíme si o mobil

Různé 22. 10. 2017

Téma dnešního dílu se dost špatně vysvětluje… Na Google Play a App Store je ke stažení spousta her, praktických aplikacích, ale...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail