5 kilometrů denně ke zdraví. Moves vám pomohou!

5 kilometrů denně ke zdraví. Moves vám pomohou!

15. 8. 2017

Dietolog Petr Havlíček, s nímž jsme dělali rozhovor v sedmnáctých Applikacích, řekl, že by každý člověk měl ujít alespoň 5 kilometrů denně. Na sledování toho, jakou vzdálenost nachodíte, existuje spousta pomocníků – například chytré náramky Fitbit, Fuelband, Gear Fit… Pokud však nechcete investovat tisíce korun do speciálního zařízení, můžete zkusit třeba aplikaci Moves.

Stačí aplikaci spustit a telefon mít neustále při sobě. Moves pak zaznamenají nejen to, kolik toho nachodíte, ale i jakým stylem či jakými místy. Moves poznají, jestli jdete vycházkovým tempem, běžíte, jedete na kole, nebo jestli cestujete nějakým dopravním prostředkem. Aplikace pozná i to, kudy jste šli a na jakém místě jste se zastavili.

Popularitu Moves tento týden stvrdil i Mark Zuckerberg – Facebook totiž Moves odkoupil. Na chod aplikace jako takové by to však nemělo mít vliv. A svoje nachozené kilometry jste mohli sdílet na Facebooku již dříve… Moves jsou k dispozici pro Android a iOS a to zcela zdarma. Pokud chcete splnit Petrem Havlíčkem doporučovaných 5 kilometrů, stačí denně nachodit nějakých 6500 kroků.

Moves stahujte zde!

Čtěte také

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Hra 17. 8. 2017

Black Desert Online patří k nejkomplexnějším online hrám, které si dnes na počítači můžete zahrát. Jen samotný editor avatara je...

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Hra 15. 8. 2017

Diskuzní fóra herního serveru TouchArcade zaměřeného na mobilní hry představují pro nezávislé vývojáře skvělou příležitost, jak dát...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail