Úvod Novinky 5 kilometrů denně ke zdraví. Moves vám pomohou!

5 kilometrů denně ke zdraví. Moves vám pomohou!

5 kilometrů denně ke zdraví. Moves vám pomohou!
Dietolog Petr Havlíček, s nímž jsme dělali rozhovor v sedmnáctých Applikacích, řekl, že by každý člověk měl ujít alespoň 5 kilometrů denně. Na sledování toho, jakou vzdálenost nachodíte, existuje spousta pomocníků – například chytré náramky Fitbit, Fuelband, Gear Fit… Pokud však nechcete investovat tisíce korun do speciálního zařízení, můžete zkusit třeba aplikaci Moves.

Stačí aplikaci spustit a telefon mít neustále při sobě. Moves pak zaznamenají nejen to, kolik toho nachodíte, ale i jakým stylem či jakými místy. Moves poznají, jestli jdete vycházkovým tempem, běžíte, jedete na kole, nebo jestli cestujete nějakým dopravním prostředkem. Aplikace pozná i to, kudy jste šli a na jakém místě jste se zastavili.

Popularitu Moves tento týden stvrdil i Mark Zuckerberg – Facebook totiž Moves odkoupil. Na chod aplikace jako takové by to však nemělo mít vliv. A svoje nachozené kilometry jste mohli sdílet na Facebooku již dříve… Moves jsou k dispozici pro Android a iOS a to zcela zdarma. Pokud chcete splnit Petrem Havlíčkem doporučovaných 5 kilometrů, stačí denně nachodit nějakých 6500 kroků.

Moves stahujte zde!
Čtěte také:

Komentáře