Konec prokrastinace! Any.DO z vás udělá produktivního člověka

Konec prokrastinace! Any.DO z vás udělá produktivního člověka

15. 8. 2017

Vyzkoušeli jsme desítky to-do manažerů a spousta z nich byla kvalitních. Většina ale selhala buď na tom, že byly příliš složité a zadávání úkolů trvalo zbytečně dlouho, anebo tím, že jsme do nich naťukali své povinnosti a pak už se k nim nevrátili. Úkolovník Any.DO má skvělou funkci, jak uživatele „donutit“, aby se k úkolům vracel. Jmenuje se Any.DO Chvilka a jde o pravidelné revize úkolů. Aplikace vám čas od času připomene, jaké úkoly jste si naplánovali, a zeptá se, co s nimi chcete udělat. Samozřejmě nečeká, že je hned všechny vyřešíte, ale v takovém případě musíte povinnost buďto přeplánovat, zrušit nebo Any.DO říct, ať se vás zeptá později. Celý proces trvá opravdu jen chvilku.Aplikace samotná vypadá prostě – jako nepopsaný list papíru. Díky tomu je vložení úkolu otázkou jednoho, dvou tapnutí. Psaní je rychlé. Aplikace sama napovídá nejčastěji zadávané úkoly a instinktivně loví jména z adresáře. Okamžitě si v ní můžete nastavit upomínku na úkol a jedním kliknutím jej zařadit do seznamu.
Další funkce se skrývají pod povrchem. Již vytvořené úkoly lze delegovat na další uživatele, můžete vytvářet seznamy, přidávat k nim přílohy a komentovat je. Nevýhodou jsou omezení těchto funkcí v bezplatné verzi. Úkoly můžete sdílet jen s jedním člověkem, přílohy musejí mít jen pár megabajtů a novátorská Any.DO Chvilka se dá použít pouze párkrát do měsíce.

Předplatné Premium všechny limity boří a zároveň přidává funkce nové. Například upomínky podle lokace (u obchodu se vám objeví úkol, že máte nakoupit apod.) nebo opakující se povinnosti. Any.DO Premium stojí na rok 729 Kč. Pokud jste zákazníky T-Mobilu, můžete získat předplatné na rok zdarma. Stačí si do 31.10. aplikaci stáhnout do mobilu.

Českou verzi Any.DO si můžete stáhnout zde.

Čtěte také

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Hra 17. 8. 2017

Black Desert Online patří k nejkomplexnějším online hrám, které si dnes na počítači můžete zahrát. Jen samotný editor avatara je...

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Hra 15. 8. 2017

Diskuzní fóra herního serveru TouchArcade zaměřeného na mobilní hry představují pro nezávislé vývojáře skvělou příležitost, jak dát...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail