Nemáte plány na víkend? Aplikace Triphood vás vezme na originální výlet

Nemáte plány na víkend? Aplikace Triphood vás vezme na originální výlet

Včera

Venku je hezky, tak proč sedět doma? Vydejte se na výlet! Kam? Na to se zeptejte aplikace Triphood, která je na plánování výletů specialistou. Ve svém katalogu jich má plno. Naštěstí jsou seřazeny do praktických kategorií, takže se v nich neztratíte. Jsou tu výlety poznávací, rodinné, cyklovýlety, výpravy na tajemná místa nebo delší výlety pro cestu autem. Aplikace využívá GPS, proto na prvním místě vidíte tipy na výlety ve svém okolí.

Pokud máte oblíbenou trasu vy sami, můžete se o ní s ostatními uživateli aplikace podělit. Všechny výlety procházejí kontrolou týmu Triphoodu, aby byla zaručena kvalita. Kromě uživatelských tipů na výlet a stezek narýsovaných samotnými tvůrci najdete v katalogu také příspěvky od specialistů, jako jsou třeba redaktoři webů FilmováMísta.cz nebo StrašidelnáPraha.cz. Sečteno a podtrženo: více než 150 prověřených výletů z České republiky a několik zahraničních exkurzí navrch.


A jak vůbec takový výlet v podání Triphood vypadá? Předně dostanete mapu s vyznačenými místy, která stojí za zastavení. U každého výletu jsou informace o jeho délce, době, kterou vám jeho zdolání zabere, a v neposlední řadě o obtížnosti a počtu zastávek. Autoři často zpestřují výlety historickým výkladem, zajímavostmi, tipy nebo hádankami. Triphood, to jsou především výlety s příběhem.

Aplikace je ke stažení zdarma pro Android a iOS, ovšem většina výletů je zpoplatněna částkou v řádu desítek korun. Pokud patříte mezi zákazníky T-Mobile, nejenže máte všechno zdarma, ale navíc získáte přístup do speciální sekce s názvem T-Mobile instantní výlety. Tyto výlety nejsou vázány na konkrétní lokalitu – můžete je absolvovat téměř kdekoliv. Jednoduše si vyberete příběh, vytyčíte určený počet zastávek na mapě a jde se! Obejdete se dokonce i bez připojení k internetu, protože všechny výlety nabízejí offline mapy. Akce pro zákazníky T-Mobile trvá do konce září.

Aplikaci Triphood si můžete stáhnout zde.

Čtěte také

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Různé Včera

Používaly je miliony lidí, přesto zmizely z internetu. Řeč je o mrtvých aplikacích a internetových službách. Právě těmto...

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Hra Včera

Builder se na to vykašlal. Podpůrná jednotka z Clash of Clans už měla dost toho, že mu všechny jeho stavby neustále ničí a rozhodl se,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail