Zařízení All-In-One, česky „vše v jednom“, přestavují stylové PC bez kompromisů

Zařízení All-In-One, česky „vše v jednom“, přestavují stylové PC bez kompromisů

7. 6. 2016

Počítače „vše v jednom“ zaujmou už na první pohled svým designem. Na rozdíl od klasických počítačů, vedle kterých se svíjí hadi z kabelů, zařízení All-In-One tvoří jen monitor a myš s klávesnicí, které jsou obvykle připojeny bezdrátově. Počítač samotný je ukryt přímo v monitoru, takže vám pod stolem nebude překážet rozměrná bedna. I když je kompaktní, počítač zvládne vše, co od něj uživatel požaduje: od sledování a střihu videa v HD rozlišení až po běžné kancelářské práce či hraní her. Počítače disponují i velkými disky (až 1 TB), na které se vejde více dat, než budete kdy mít.

Počítače „vše v jednom“ ale nejsou jen o vzhledu, předností mají mnohem víc. Tady jsou největší (více informací najdete na webu VymenaPC.cz):

Jednoduchost – Do změti kabelů se v případě počítače All-In-One nezamotáte. Od počítače většinou vede jen jeden kabel, který zapojíte do zásuvky.

Design – Počítač dobře vypadá a nezabírá místo. Tím pádem jej můžete umístit takřka kamkoliv.

Výkon – I když se podařilo vměstnat PC do monitoru, počítač není o nic ochuzen a splní veškeré nároky běžného uživatele.

Nízká spotřeba – All-In-One „netopí“ jako klasické počítače, protože energii efektivněji přeměňují na výkon. Roční provoz All-In-One PC vás vyjde v součtu jen na pár stovek.

Cena – All-In-One může být skvělý domácí počítač na prohlížení internetu a přehrávání videa, ale také výkonná herní mašina nebo profesionální pracovní nástroj pro ty nejnáročnější. V nabídce jsou počítače levné (od sedmi tisíc) i PC nejvyšší kategorie s 4K monitorem – a všechno mezi tím.

Další argumenty pro upgrade na All-In-One najdete na webu VymenaPC.cz.

Čtěte také

Podíl mobilů s nejnovějším Androidem roste, nejrozšířenější je stále verze z roku 2015

Podíl mobilů s nejnovějším Androidem roste, nejrozšířenější je stále verze z roku 2015

Různé Včera

Google aktualizoval statistiky distribuce systému Android. Data vycházejí z návštěv obchodu Google Play za posledních sedm dní. Na...

App Store zavedl předobjednávky. K čemu jsou dobré?

App Store zavedl předobjednávky. K čemu jsou dobré?

Různé Včera

V některých zemích se na App Store objevila nová sekce – předobjednávky. Jde zpravidla o hry, které vycházejí za pár dní....

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail