Zařízení All-In-One, česky „vše v jednom“, přestavují stylové PC bez kompromisů

Zařízení All-In-One, česky „vše v jednom“, přestavují stylové PC bez kompromisů

7. 6. 2016

Počítače „vše v jednom“ zaujmou už na první pohled svým designem. Na rozdíl od klasických počítačů, vedle kterých se svíjí hadi z kabelů, zařízení All-In-One tvoří jen monitor a myš s klávesnicí, které jsou obvykle připojeny bezdrátově. Počítač samotný je ukryt přímo v monitoru, takže vám pod stolem nebude překážet rozměrná bedna. I když je kompaktní, počítač zvládne vše, co od něj uživatel požaduje: od sledování a střihu videa v HD rozlišení až po běžné kancelářské práce či hraní her. Počítače disponují i velkými disky (až 1 TB), na které se vejde více dat, než budete kdy mít.

Počítače „vše v jednom“ ale nejsou jen o vzhledu, předností mají mnohem víc. Tady jsou největší (více informací najdete na webu VymenaPC.cz):

Jednoduchost – Do změti kabelů se v případě počítače All-In-One nezamotáte. Od počítače většinou vede jen jeden kabel, který zapojíte do zásuvky.

Design – Počítač dobře vypadá a nezabírá místo. Tím pádem jej můžete umístit takřka kamkoliv.

Výkon – I když se podařilo vměstnat PC do monitoru, počítač není o nic ochuzen a splní veškeré nároky běžného uživatele.

Nízká spotřeba – All-In-One „netopí“ jako klasické počítače, protože energii efektivněji přeměňují na výkon. Roční provoz All-In-One PC vás vyjde v součtu jen na pár stovek.

Cena – All-In-One může být skvělý domácí počítač na prohlížení internetu a přehrávání videa, ale také výkonná herní mašina nebo profesionální pracovní nástroj pro ty nejnáročnější. V nabídce jsou počítače levné (od sedmi tisíc) i PC nejvyšší kategorie s 4K monitorem – a všechno mezi tím.

Další argumenty pro upgrade na All-In-One najdete na webu VymenaPC.cz.

Čtěte také

Shadowgun Legends je na Google Play. Zahrát si budete moci až příští měsíc

Shadowgun Legends je na Google Play. Zahrát si budete moci až příští měsíc

Hra 20. 2. 2018

Není sporu o tom, že Shadowgun Legends patří k aktuálně nejočekávanějším mobilním hrám, a to nejen v domácím Česku. Dlouhé...

Pára nad čajem, ohňostroj na obloze…. Vimage rozhýbe vaše fotky stylovými efekty

Pára nad čajem, ohňostroj na obloze…. Vimage rozhýbe vaše fotky stylovými efekty

Aplikace 20. 2. 2018

Co jsou to cinemagrafy, to už jsme si definovali při seznámení s aplikací Loopsie. Nepamatujete? Dalo by se říct, že je to něco mezi...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail