Zařízení All-In-One, česky „vše v jednom“, přestavují stylové PC bez kompromisů

Zařízení All-In-One, česky „vše v jednom“, přestavují stylové PC bez kompromisů

7. 6. 2016

Počítače „vše v jednom“ zaujmou už na první pohled svým designem. Na rozdíl od klasických počítačů, vedle kterých se svíjí hadi z kabelů, zařízení All-In-One tvoří jen monitor a myš s klávesnicí, které jsou obvykle připojeny bezdrátově. Počítač samotný je ukryt přímo v monitoru, takže vám pod stolem nebude překážet rozměrná bedna. I když je kompaktní, počítač zvládne vše, co od něj uživatel požaduje: od sledování a střihu videa v HD rozlišení až po běžné kancelářské práce či hraní her. Počítače disponují i velkými disky (až 1 TB), na které se vejde více dat, než budete kdy mít.

Počítače „vše v jednom“ ale nejsou jen o vzhledu, předností mají mnohem víc. Tady jsou největší (více informací najdete na webu VymenaPC.cz):

Jednoduchost – Do změti kabelů se v případě počítače All-In-One nezamotáte. Od počítače většinou vede jen jeden kabel, který zapojíte do zásuvky.

Design – Počítač dobře vypadá a nezabírá místo. Tím pádem jej můžete umístit takřka kamkoliv.

Výkon – I když se podařilo vměstnat PC do monitoru, počítač není o nic ochuzen a splní veškeré nároky běžného uživatele.

Nízká spotřeba – All-In-One „netopí“ jako klasické počítače, protože energii efektivněji přeměňují na výkon. Roční provoz All-In-One PC vás vyjde v součtu jen na pár stovek.

Cena – All-In-One může být skvělý domácí počítač na prohlížení internetu a přehrávání videa, ale také výkonná herní mašina nebo profesionální pracovní nástroj pro ty nejnáročnější. V nabídce jsou počítače levné (od sedmi tisíc) i PC nejvyšší kategorie s 4K monitorem – a všechno mezi tím.

Další argumenty pro upgrade na All-In-One najdete na webu VymenaPC.cz.

Čtěte také

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Hra 16. 10. 2017

Vždycky když už nás zombie hry začnou nudit, vstane z hrobu nějaký čerstvý umrlec, kousne nás do krku a znovu nakazí láskou...

Google Photos najdou fotky vašeho psa nebo kočky podle jména

Google Photos najdou fotky vašeho psa nebo kočky podle jména

Aplikace 16. 10. 2017

Chytrý asistent uvnitř aplikace Fotky Google se naučil nový trik. Vyhledávání „psa“ nebo „kočky“ na fotkách už umí...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail