Připravte se na EURO 2016 s vylepšenou aplikací Česká Repre!

Připravte se na EURO 2016 s vylepšenou aplikací Česká Repre!

Před 20 hodinami

Po čtyřech letech se opět dočkal český fotbal velkého úspěchu a postoupil na Mistrovství Evropy. Cesta to nebyla v žádném případě jednoduchá, vždyť kdo by čekal, že na náš úkor nepostoupí třeba Nizozemí, které o dva roky dříve skončilo bronzové na Mistrovství světa v Brazílii! No Arjen Robben to určitě nečekal, a přesto má v červnu dovolenou, zatímco naši chlapci budou bojovat o medaile.
 
Taková fotbalová událost nenechá chladnou celou republiku, natož kované fotbalové fandy. Kompletní turnaj si hodláme řádně vychutnat, a protože máme chytrý telefon neustále u sebe, měl by být právě smartphone největší zásobárnou novinek a aktualit. Abyste měli luxusní servis v moderní aplikaci, spojil T-Mobile síly s Fotbalovou asociací České republiky a vytvořil aplikace Česká repre.
 
Ano, hurá do App Storu nebo Obchodu play, než se vám stáhne, povíme si, k čemu se bude hodit. Samozřejmostí je přehledný kalendář všech zápasů, výsledky a tabulky. V aplikaci hned uvidíte, co se dneska hraje, můžete mrknout na rozlosování ostatních skupin, sestavy týmů – prostě spousta zajímavého čtení, kterým si budete krátit čas mezi jednotlivými poločasy. Pokud nebudete u televize, nezoufejte, v aplikaci najdete online komentář našich zápasů, takže vám neuteče ani jeden roh.
 
Co by to bylo za fotbalovou aplikaci bez fotbalistů. Pochopitelně nemohou chybět medailonky všech českých hráčů a pozor - včetně jejich napojení na jejich sociální sítě! A že si mnoho našich reprezentantů vede dobře nejen na hřišti, ale třeba i na Instagramu. Díky apce jim tak můžete být ještě blíže!


 
A když už máme fotbalisty, nemůžeme zapomenout na šéfa celého zájezdu, trenéra Pavla Vrbu. Byl tak laskavý, našel si čas a přímo pro aplikaci zhodnotil naše soupeře ze základní skupiny včetně největších hvězd z jejich týmů.
 
Aplikace bude přinášet novinky přímo z dění na šampionátu, kromě zpravodajství se můžete těšit i na zajímavé rozhovory, videa i informace přímo z české kabiny. Mimo hrací den by měl ve zpravodajství být komentář Tomáše Sivoka k aktuálnímu dění, takže budete mít informace přímo z českého tábora.
 
Francie není daleko, a pokud se na šampionát sami chystáte, budou se vám hodit přehledné informace, jak se na šampionát dostat, co si nenechat ujít, jak se ve Francii dopravovat, informace o fanzónách, prostě tipy a triky pro fanoušky. V dnešní době si sotva podobnou akci představíme bez velkých bezpečnostních opatření, čili v apce najdete i informace o bezpečnosti na stadionech přímo z dokumentů od UEFA. 
 
Tak co na to říkáte? Aplikace Česká repre vám poskytne kompletní informační servis, aktuální výsledky a ještě navíc vás nechá nahlédnout do zákulisí našeho týmu. Ve svém smartphonu tak budete mít vše, co potřebujete k tomuto vyvrcholení letošní fotbalové sezony. A teď už všichni: Hoši bojovat! 

Aplikaci Česká Repre si můžete stáhnout zde!

Čtěte také

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Různé Před 19 hodinami

Používaly je miliony lidí, přesto zmizely z internetu. Řeč je o mrtvých aplikacích a internetových službách. Právě těmto...

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Hra Před 20 hodinami

Builder se na to vykašlal. Podpůrná jednotka z Clash of Clans už měla dost toho, že mu všechny jeho stavby neustále ničí a rozhodl se,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail