ChoreMonster motivuje děti, aby doma pomáhaly

ChoreMonster motivuje děti, aby doma pomáhaly

6. 4. 2014

Úkolovacích aplikací najdete na internetu hromadu, ale takových, které by používaly i vaše děti, těch je doopravdy málo. ChoreMonster tak boduje nejen roztomilými příšerkami, ale i možností nastavit úkoly a hlavně jejich odměny. Do aplikace se připojíte buď jako rodič nebo jako dítě. Jako rodič můžete vytvářet úkoly a definovat jejich hodnotu. Za určitý počet bodů pak můžete zvolit i nějakou hmotnou odměnu (a pro lepší motivaci je možné přidat její fotku).

Dítka pak ve své aplikaci uvidí seznam úkolů, co musí udělat, stejně jako odměnu, která je za to čeká. Pokud tedy hledáte způsob, jak je nenásilně zapojit do domácích prací nebo je podpořit v učení, ChoreMonster je ta správná volba. Aplikace je sice komplet v angličtině, ale navigace je jednoduchá a nic vám nebrání v tom zadávat úkoly česky. Hlavní otázka tak zůstává u toho, pro jak staré děti vlastně ChoreMonster je.

Obáváme se, že cílová skupina dětí je příliš mladá na to, aby měla vlastní svůj mobilní telefon. Na druhou stranu, pokud máte doma společný tablet, může dětská verze aplikace běžet právě na něm. ChoreMonster je k dispozici zdarma na iOS a Windows Phone.

ChoreMonster stahujte zde!

Čtěte také

Aplikace Gyroscope zvládne sledovat spánek, aktivitu i produktivitu

Aplikace Gyroscope zvládne sledovat spánek, aktivitu i produktivitu

Aplikace Včera

Gyroskop je zařízení, díky kterému naše telefony dokážou rozpoznat polohu přístroje. Gyroscope je název aplikace, která dokáže...

Bunda se zabudovanou powerbankou zahřeje a nabije mobil

Bunda se zabudovanou powerbankou zahřeje a nabije mobil

Vychytávka 19. 10. 2017

Pár chytrých kousků oblečení už jsme v Applikacích měli, ale že bychom na ulicích zrovna potkávali lidi v chytrých bundách a...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail