ChoreMonster motivuje děti, aby doma pomáhaly

ChoreMonster motivuje děti, aby doma pomáhaly

Včera

Úkolovacích aplikací najdete na internetu hromadu, ale takových, které by používaly i vaše děti, těch je doopravdy málo. ChoreMonster tak boduje nejen roztomilými příšerkami, ale i možností nastavit úkoly a hlavně jejich odměny. Do aplikace se připojíte buď jako rodič nebo jako dítě. Jako rodič můžete vytvářet úkoly a definovat jejich hodnotu. Za určitý počet bodů pak můžete zvolit i nějakou hmotnou odměnu (a pro lepší motivaci je možné přidat její fotku).

Dítka pak ve své aplikaci uvidí seznam úkolů, co musí udělat, stejně jako odměnu, která je za to čeká. Pokud tedy hledáte způsob, jak je nenásilně zapojit do domácích prací nebo je podpořit v učení, ChoreMonster je ta správná volba. Aplikace je sice komplet v angličtině, ale navigace je jednoduchá a nic vám nebrání v tom zadávat úkoly česky. Hlavní otázka tak zůstává u toho, pro jak staré děti vlastně ChoreMonster je.

Obáváme se, že cílová skupina dětí je příliš mladá na to, aby měla vlastní svůj mobilní telefon. Na druhou stranu, pokud máte doma společný tablet, může dětská verze aplikace běžet právě na něm. ChoreMonster je k dispozici zdarma na iOS a Windows Phone.

ChoreMonster stahujte zde!

Čtěte také

K čemu potřebuje fidget spinner Bluetooth?

K čemu potřebuje fidget spinner Bluetooth?

Vychytávka Před 17 hodinami

Dobrá otázka! Už jsme tu měli jeden chytrý fidget spinner, který využívá Bluetooth a mobilní aplikace k zaznamenávání triků....

Metal Gear Solid 2 na Google Play? Většina lidí si hru nestáhne

Metal Gear Solid 2 na Google Play? Většina lidí si hru nestáhne

Hra Včera

Geniální stealth akce Hideo Kodžimi se celkem nečekaně objevila v nabídce Obchodu Play. Nejde o žádnou doprovodnou aplikaci nebo fake,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail