V sobotu soutěžíme o HTC One a HTC Fetch!

V sobotu soutěžíme o HTC One a HTC Fetch!

4. 4. 2014

Tuhle sobotu si zasoutěžíme o jeden z nejlepších telefonů, co je momentálně na trhu. HTC One stačil pobrat chválu od recenzentů i řadu ocenění. To poslední ostatně padlo, když jsme byli v Barceloně na Mobile World Congress – HTC One si tam odnesl cenu za nejlepší mobilní telefon. A jestli zaslouženě, to brzy zjistí jeden z vás. Zatím vám jenom řekneme, že telefon disponuje vším, co od špičky potřebujete – fullHD displej, čtyřjádrový procesor, dvojité reproduktory pro kvalitní zvuk a fotoaparát s technologií UltraPixel, takže můžete fotit i za horších světelných podmínek. Tohle se pak skrývá v kovovém šasi červené barvy.

A to není všechno, společně s telefonem můžete vyhrát také vychytávku HTC Fetch. Pokud pořád někde necháváte svůj telefon a jeho hledáním strávíte denně několik minut, Fetch vám pomůže. Jde o udělátko, které můžete mít třeba na klíčích a po jehož stisknutí vám telefon začne zvonit. Případně vás Fetch upozorní, že jste od svého mobilu na nebezpečné vzdálenosti a hrozí, že jej zase někde zapomenete. A pokud se vám přeci jen povede ztratit oboje, můžete pomocí mapy zjistit, kde telefon i Fetch ležely naposledy. Více tedy v sobotních Applikacích. Už v 14:05 na Prima COOL! 

Čtěte také

KFO je dron složený z krabičky od kuřecích křidýlek z KFC

KFO je dron složený z krabičky od kuřecích křidýlek z KFC

Vychytávka Právě teď

„Jsou křidýlka a křidýlka. Jedny slouží létání, na druhých si pochutnáte.“ Tahle logika vedla k vynálezu speciální...

Sony a Nike spojily síly. Výsledek? Kecky PlayStation!

Sony a Nike spojily síly. Výsledek? Kecky PlayStation!

Různé Před hodinou

Napadají nás dva důvody, proč jste si rozkliknuli tento článek. Buďto chcete vědět víc – cenu, dostupnost, detaily – anebo si...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail