Hra Brány Skeldalu: 7 mágů je pokračováním legendárního českého RPG

Hra Brány Skeldalu: 7 mágů je pokračováním legendárního českého RPG

20. 4. 2016

Brány Skeldalu je legendární české RPG, které díky kampani na Startovači vybralo dost peněz, aby se dostalo i na mobilní zařízení. Samozřejmě jej vyzkoušejte, v tom vám rozhodně nebudeme bránit, ale určitě vás bude zajímat, že před pár týdny vyšlo další pokračování s názvem 7 mágů.Na začátku dostanete mága jednoho a jste rádi. Ten dostane první – notně klasický - úkol a to dojít paní hostinské pro něco do sklepa. Zde pobijete několik potvor, vyřešíte pár opravdu zapeklitých hádanek a potkáte mága druhého. Pak se před vámi v podstatě otevře zbytek světa a vy si můžete vybrat, kam vyrazit za zbylou pěticí.

Doposud je hra zdarma, další lokace si odemykáte za euro. Pokud rovnou odemknete všechno, máte to levnější. Což rozhodně není poslední zajímavý nápad. Nám se hodně líbilo cestování po mapě, kdy prostě přenesete svého panáčka na požadované místo. Chození pomocí svajpování není špatné, ale tenhle roztomilý teleport jsme si oblíbili.Ano, zajímavé a moderní nápady, ale jinak čekejte poctivé RPG ze staré školy. Zapomeňte, že byste se hrou prosekali jako kombajn. Bitvy jsou postupem času pořádná výzva a to ještě více platí o hádankách, puzzlech a rafinovaných nástrahách, kterým budete muset čelit a které budete muset řešit!

Jinak 7 mágů nabízí vše, co k RPG patří. Trénování hrdiny, zbraně a lektvary a samozřejmě spoustu kouzlení. A sem tam pořádný pokec s postavami, nebo další čtení o zajímavém příběhu, takže oceníte, že hra je v češtině! 

Hru 7 mágů si můžete stáhnout zde.

Čtěte také

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Hra Včera

Vždycky když už nás zombie hry začnou nudit, vstane z hrobu nějaký čerstvý umrlec, kousne nás do krku a znovu nakazí láskou...

Google Photos najdou fotky vašeho psa nebo kočky podle jména

Google Photos najdou fotky vašeho psa nebo kočky podle jména

Aplikace Včera

Chytrý asistent uvnitř aplikace Fotky Google se naučil nový trik. Vyhledávání „psa“ nebo „kočky“ na fotkách už umí...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail