Hra Brány Skeldalu: 7 mágů je pokračováním legendárního českého RPG

Hra Brány Skeldalu: 7 mágů je pokračováním legendárního českého RPG

20. 4. 2016

Brány Skeldalu je legendární české RPG, které díky kampani na Startovači vybralo dost peněz, aby se dostalo i na mobilní zařízení. Samozřejmě jej vyzkoušejte, v tom vám rozhodně nebudeme bránit, ale určitě vás bude zajímat, že před pár týdny vyšlo další pokračování s názvem 7 mágů.Na začátku dostanete mága jednoho a jste rádi. Ten dostane první – notně klasický - úkol a to dojít paní hostinské pro něco do sklepa. Zde pobijete několik potvor, vyřešíte pár opravdu zapeklitých hádanek a potkáte mága druhého. Pak se před vámi v podstatě otevře zbytek světa a vy si můžete vybrat, kam vyrazit za zbylou pěticí.

Doposud je hra zdarma, další lokace si odemykáte za euro. Pokud rovnou odemknete všechno, máte to levnější. Což rozhodně není poslední zajímavý nápad. Nám se hodně líbilo cestování po mapě, kdy prostě přenesete svého panáčka na požadované místo. Chození pomocí svajpování není špatné, ale tenhle roztomilý teleport jsme si oblíbili.Ano, zajímavé a moderní nápady, ale jinak čekejte poctivé RPG ze staré školy. Zapomeňte, že byste se hrou prosekali jako kombajn. Bitvy jsou postupem času pořádná výzva a to ještě více platí o hádankách, puzzlech a rafinovaných nástrahách, kterým budete muset čelit a které budete muset řešit!

Jinak 7 mágů nabízí vše, co k RPG patří. Trénování hrdiny, zbraně a lektvary a samozřejmě spoustu kouzlení. A sem tam pořádný pokec s postavami, nebo další čtení o zajímavém příběhu, takže oceníte, že hra je v češtině! 

Hru 7 mágů si můžete stáhnout zde.

Čtěte také

5 důvodů, proč budete Huawei Mate 10 Pro-klínat

5 důvodů, proč budete Huawei Mate 10 Pro-klínat

Vychytávka Před 19 hodinami

Na podzim dorazil do prodeje nový flagship mobil od čínského Huawei. Na telefon se na internetu strhla samá chvála, nicméně je důležité...

Podíl mobilů s nejnovějším Androidem roste, nejrozšířenější je stále verze z roku 2015

Podíl mobilů s nejnovějším Androidem roste, nejrozšířenější je stále verze z roku 2015

Různé 12. 12. 2017

Google aktualizoval statistiky distribuce systému Android. Data vycházejí z návštěv obchodu Google Play za posledních sedm dní. Na...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail