Soutěžte o večeři s olympijským vítězem Martinem Doktorem!

Soutěžte o večeři s olympijským vítězem Martinem Doktorem!

Včera

Oficiální olympijská aplikace LOH 2016 nabízí v první řadě kompletní informační servis pro všechny příznivce českého sportu. Pro obzvlášť zapálené fanoušky má ale něco navíc a tím myslíme možnost posílat našim reprezentantům dotazy přes SMS a pravidelné soutěže o večeři se sportovci. Zatímco dotazy mohou posílat exkluzivně uživatelé aplikace s tarify a předplacenými kartami T-Mobile, večeři může vyhrát každý. Stačí kliknout na tlačítko „mám zájem o večeři“ v aplikaci a jste automaticky zařazeni do všech kol.

V prvním kole se hrálo o „rande“ s Petrem Koukalem. Badmintonista vzal výherce do klasické plzeňské hospody a nad pivem mu dal pár tréninkových tipů. Řeč přišla i na Petrův osvětový projekt STK pro chlapy, kterou úspěšně motivuje muže k preventivním prohlídkám varlat.

Další kolo soutěže se uzavírá dnes a hraje se o večeři s legendou rychlostní kanoistiky Martinem Doktorem, který se může pochlubit hned dvěma zlatými olympijskými medailemi. Momentálně Martin Doktor působí jako vedoucí české olympijské výpravy. Čili témat na pokec máte až až. Čas na přihlášení soutěže máte už ale jen do dnešní půlnoci.

Aplikaci LOH 2016 si můžete stáhnout zde.

Čtěte také

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Různé Včera

Používaly je miliony lidí, přesto zmizely z internetu. Řeč je o mrtvých aplikacích a internetových službách. Právě těmto...

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Hra Včera

Builder se na to vykašlal. Podpůrná jednotka z Clash of Clans už měla dost toho, že mu všechny jeho stavby neustále ničí a rozhodl se,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail