Stáhněte si 10. číslo časopisu Applikace do mobilu!

Stáhněte si 10. číslo časopisu Applikace do mobilu!

15. 8. 2017

„Kulaté“, desáté číslo magazínu Applikace je tady. Najdete je na prodejnách operátora T-Mobile i ve stejnojmenné aplikaci pro chytré telefony s Androidem a iOS. V obou případech je časopis zdarma. A jaká témata v magazínu najdete tentokrát?

Vzhledem k tomu, že se blíží první máj, tak věříme, že spousta čtenářů ocení téma věnované seznamkám. Aplikace přinesly revoluci v seznamování a my se podíváme jak na ty nejlepší, tak i na ty nejpodivnější.
 
Nejen během jarních dešťů se vám bude hodit náš podrobný test internetových videoték. I v Česku dnes „naladíte“ streamovací služby jako Netflix a HBO, kromě toho je k dispozici i spousta domácích služeb. Do které se vyplatí investovat?
 
Jaro je především obdobím sportu, tak oprašte kecky a vyrazte vstříc zdravému životu! Nejprve si ale přečtete náš článek Zdravě a moderně. Nejen že vám dáme tipy na zajímavé apky, ale také ve spolupráci s profesorem Vítkem prozradíme pár triků, jak změnit svůj život k lepšímu. A to je jen malá ochutnávka obsahu časopisu.

Applikace si můžete stáhnout zde.

Čtěte také

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Hra 17. 8. 2017

Black Desert Online patří k nejkomplexnějším online hrám, které si dnes na počítači můžete zahrát. Jen samotný editor avatara je...

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Hra 15. 8. 2017

Diskuzní fóra herního serveru TouchArcade zaměřeného na mobilní hry představují pro nezávislé vývojáře skvělou příležitost, jak dát...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail