1. díl televizní Applikace za námi

1. díl televizní Applikace za námi

5. 1. 2014

Děkujeme, že jste se podívali na první díl Applikace na Prima COOL!

Kdybychom měli soudit podle dění na internetu, rozhodně vás nebylo málo. Dokonce vás bylo mnohem víc, než jsme čekali, takže nám váš zájem na několik minut shodil stránky www.applikace.cz. "Nevím, jestli si mám trhat vlasy, že chvíli web nefungoval, nebo se radovat, že zájem ještě překonal očekávání, a to jsme je dimenzovali opravdu vysoko. Moc nás mrzí chvilkový výpadek, uděláme všechno, aby se neopakoval a pevně věřím, že se vám nový pořad, ale i časopis a web budou líbit," prohodil mezi dveřmi šéfredaktor projektu Mikoláš Tuček, když odcházel testovat do terénu aplikaci FourSquare. Jestli se šel najíst, nebo hledal nejbližší bar, nevíme, zjistíme!

Soudě podle mnoha ohlasů se vám pořad líbil, nicméně dostalo se k nám i pár výtek. Děkujeme vám za slova chvály i podpory, stejně jako za to, že jste nám napsali, co se vám nesedlo. Teď víme, kde máme ještě zapracovat, abychom z Applikace udělali ten nejlepší pořad celkově a nejen mezi mobilními zařízeními, kde konkurence v podstatě neexistuje. Ostatně, nechceme Applikaci dělat jenom pro sebe (to by na to moc lidí nekoukalo), ale pro vás! Rovnou tak přiznáváme, že nás překvapil zájem majitelů zařízení s platformou Windows Phone. Pokud její příznivci nepatří mezi nejpočetnější, tak jsou jednoznačně nejhlasitější. I v tomhle ohledu se tedy pokusíme vám divákům vyjít vstříc.

Druhý díl Applikace poběží již za týden opět na Prima COOL. Mezitím můžete sledovat naše webovky, stránku na Facebooku, zapojit se do soutěže o tablet Samsung Galaxy Tab III, případně vyrazit pro papírový magazín Applikace, který dostanete zcela zdarma v prodejnách mobilního operátora T-Mobile (nebo si stáhněte vychytanou elektronickou verzi pro svůj tablet). Ještě jednou díky!

Čtěte také

Velký test bezdrátových sluchátek v dnešních Applikacích. Dívejte se v 10:25!

Velký test bezdrátových sluchátek v dnešních Applikacích. Dívejte se v 10:25!

Různé Před 15 hodinami

Další a další mobily opouštějí tradiční jack, a proto jsme si řekli, že je nejvyšší čas otestovat bezdrátová sluchátka. Na trhu jsou...

Nábor pilotů dronů proběhne ve videohře. Hraje se o 1,6 milionu!

Nábor pilotů dronů proběhne ve videohře. Hraje se o 1,6 milionu!

Různé 15. 11. 2017

Pokud sledujete pravidelně Applikace, určitě vám neunikl díl věnovaný závodním dronům. Aleš s Veronikou se zúčastnili českých...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail