Hříčka Dots dostala nový herní režim

Hříčka Dots dostala nový herní režim

27. 3. 2014

Když jsme v televizi ukázali logickou hříčku Dots, byl o ní mezi našimi fanoušky velký zájem. Ladem tak nemůžeme nechat novinku o aktualizaci této aplikace. Ta totiž přináší několik drobných změn a hlavně režim Challenge – výzvu. V tom můžete bojovat přímo s jedním ze svých přátel, případně s někým úplně cizím, koho vám hra sama přiřadí. Celé to funguje tak, že se pokusíte nahrát co možná nejvyšší počet bodů a o to samé se pak pokusí i vás soupeř. Kdo udělá vyšší skóre, ten prostě vyhrál.

Po vypršení časového limitu však přidali autoři ještě počítadlo, během kterého si můžete dokoupit další čas. Dostanete tak šanci propojit několik dalších teček a získat více bodů. Na první pohled to může vypadat trochu nefér, nicméně prodloužení času, resp. jeho zastavení, bylo možné již dříve a to pomocí speciálního power-upu (můžete si jej koupit za nasbírané tečky). Faktem ale je, že vývojáři chtějí popularitu Dots, kdy se odehrají stovky tisíc her denně, nějak monetizovat.

Kromě času navíc na konci kola si tak můžete za stovku koupit třeba násobič nasbíraných teček (jejich počet v bance se vám bude násobit 2x a tím pádem jich budete mít vice na nákup power-upů).

Dots stahujte zde!

Čtěte také

Místo pravítka mobil! Jak přesné je měření na bázi rozšířené reality?

Místo pravítka mobil! Jak přesné je měření na bázi rozšířené reality?

Aplikace Před 6 hodinami

Nová verze iOS je tady a s ní i ARKit, tedy technologie zobrazování virtuálních objektů v reálném prostředí. Zatím jsme viděli...

Gmail přinesl jedno drobné, ale velmi praktické vylepšení

Gmail přinesl jedno drobné, ale velmi praktické vylepšení

Aplikace Včera

Nejpoužívanější e-mail na světě je pravidelně aktualizován a vylepšován o nové funkce. Pravidelný uživatel je často ani nepostřehne....

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail