Úvod Novinky Proměňte se v oscarového DiCapria s aplikací MSQRD! Už brzy i na Androidu

Proměňte se v oscarového DiCapria s aplikací MSQRD! Už brzy i na Androidu

Proměňte se v oscarového DiCapria s aplikací MSQRD! Už brzy i na Androidu
Leo se konečně dočkal. Mnohonásobný oscarový favorit Leonardo DiCaprio proměnil svou nominaci až letos, když získal Oscara za hlavní roli ve filmu Revenant Zmrtvýchvstání. Na internetu jsou však fotky a videa, na kterých je herec se zlatými soškami americké filmové akademie, už několik týdnů. Může za to aplikace MSQRD, která DiCapriovu tvář nabízí jako jednu z virtuálních masek, které si můžete dát na obličej. Není přitom potřeba nic nastavovat, aplikace sama detekuje tvář a „nasadí“ vám masku. Pak už stačí jen pořídit fotku nebo nahrát video.

Oskarový Leo je jen jednou z mnoha masek, které jsou v aplikaci k dispozici. Z osobností můžeme jmenovat také Baracka Obamu, Donalda Trumpa nebo Roberta Downeyho jr. Nabídka masek se neustále rozšiřuje. Nedávno přibyl například Iron Man, zombík, tankista nebo Ziggy Stardust. Aplikace i masky jsou přitom zcela zdarma.

Bohužel, ještě stále platí, že MSQRD si stáhnete, jen pokud máte iPhone. Vývojáři však už pilně pracují na verzi pro mobily s Androidem. K dispozici už mají testovací verzi. O datu vydání ale mlčí, slibují jen, že se dočkáme velmi brzy. 

MSQRD si můžete stáhnout zde
Čtěte také:

Komentáře