Nově představený Samsung Galaxy S7 si můžete předobjednat už nyní. A s dárkem!

Nově představený Samsung Galaxy S7 si můžete předobjednat už nyní. A s dárkem!

23. 2. 2016

V Barceloně právě probíhá Mobile World Congress (MWC) 2016 další ročník populární výstavy o moderních technologiích. Tým Applikací začal na tiskové konferenci Unpacked Samsung, kterou mimo jiné navštívil Mark Zuckerberg, zakladatel Facebooku.

Samsung nabízí vlastní řešení virtuální reality Gear VR a jedno takové zařízení bylo na každé z několika tisíc sedaček v kongresovém centru Centre de Convencions Internacional de Barcelona. Představení nových vlajkových lodí Samsung Galaxy S7 (první obrázek) a Galaxy S7 edge proběhlo ve virtuální realitě, což je veskrze originální počin.Stejně jako u poslední generace Samsung Galaxy S6 a Galaxy S6 edge se jedná o naprosto elitní telefony. Zaujala nás funkce Always On, kdy základní věci jako hodiny, zprávy nebo nepřijaté hovory, budou na displeji zobrazeny neustále. Tedy pokud telefon nedáte do kapsy.Procesor je o 30 % výkonnější než u poslední generace, grafický procesor dokonce o 60 %. Samsung bere vážně mobilní hraní a s novými telefony dostanete balík her za 200 dolarů. Díky unikátní kombinaci skla a kovu a novému systému ochrany vydrží telefony pod vodou až 30 minut. Což bychom stále nezkoušeli, ale znamená to, že Samsung ručí za voděodolnost. Potěší také výrazně lepší focení při snížené viditelnosti (věčný problém fotoaparátů ve smartphonech). Do obou novinek je možné vložit zároveň SIM kartu i microSD kartu, a tak získat další úložiště o velikosti až 200 GB.

Telefony se dostanou do prodeje 11. března, pokud si je předobjednáte, dostanete zdarma helmu na virtuální realitu Gear VR v ceně 3 499 Kč. V té si budete moci prohlížet třeba videa natočená 360 stupňovou kamerou Gear 360, což je další čerstvá novinka od Samsungu. Předobjednávky už jsou k dispozici na stránkách Samsungu. Samsung Galaxy S7 je k dostání za 19 799 Kč (32 GB model) a Galaxy s7 edge za 22 599 Kč (32 GB).

Budoucnost 360 videí potvrdil i Mark Zuckerberg, podle něhož každý den na FB sleduje přes milion lidí. Toto úctyhodné číslo má rapidně růst. „Virtuální realita bude v budoucnu největší sociální platforma,“ prohlásil Mark na závěr tiskové konference.

Čtěte také

Podíl mobilů s nejnovějším Androidem roste, nejrozšířenější je stále verze z roku 2015

Podíl mobilů s nejnovějším Androidem roste, nejrozšířenější je stále verze z roku 2015

Různé Před 6 hodinami

Google aktualizoval statistiky distribuce systému Android. Data vycházejí z návštěv obchodu Google Play za posledních sedm dní. Na...

App Store zavedl předobjednávky. K čemu jsou dobré?

App Store zavedl předobjednávky. K čemu jsou dobré?

Různé Před 9 hodinami

V některých zemích se na App Store objevila nová sekce – předobjednávky. Jde zpravidla o hry, které vycházejí za pár dní....

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail